T. Rickettsas: „Pasinaudojome savo stiprybe“

T. Rickettsas: „Pasinaudojome savo stiprybe“

Marijampolės „Sūduva“ per „Betsafe LFF Supertaurės“ rungtynes palaužė Vilniaus „Žalgirį“ 2:0 ir iškovojo pirmąjį sezono trofėjų, o naudingiausiu rungtynių žaidėju išrinktas Tosaintas Rickettsas džiaugėsi puikiu debiutu.

Puolėjui iš Kanados tai buvo pirmosios oficialios rungtynės vilkint Lietuvos čempionų aprangą. Kojas apšilo jis daugiau nei sėkmingai ir 52 minutę pelnė antrąjį komandos įvartį, kai „uždarė“ Ovidijaus Verbicko perdavimą tiksliu smūgiu galva.

„Jaučiuosi puikiai. Man buvo svarbu atvykti čia ir sėkmingai startuoti. Smagu, kad iškovojome taurę, įmušėme ir pademonstravome gerą žaidimą. Mes laikėmės savo taktikos ir sistemos bei visi žinojome, ką turime daryti. Standartinės situacijos yra mūsų stiprybė ir tuo pasinaudojome“, – teigė T. Rickettsas.

Puolėjas po dvikovos sulaukė daugybės „Sūduvos“ gerbėjų prašymų nusifotografuoti ir liko sužavėtas beveik visiškai užpildytu Marijampolės maniežu: „Nežinau, kaip būna įprastai, bet buvo nuostabu matyti beveik pilną areną, todėl buvo labai svarbu padovanoti fanams taurę. Rungtynės su „Žalgiriu“ nebuvo lengvos, bet fanams norėjome parodyti, ką nuveikėme per visą pasirengimą sezonui ir smagu, kad laimėjome“.