T. Rickettsas: „Manau, „Žalgiris“ trokš revanšo“ (podcastas)

T. Rickettsas: „Manau, „Žalgiris“ trokš revanšo“ (podcastas)

Marijampolės „Sūduvos“ puolėjas Tosaintas Rickettsas nekantriai laukia A lygos penktojo turo rungtynių, per kurias titulą ginantys Lietuvos čempionai susitiks su principiniu varžovu Vilniaus „Žalgiriu“.

„Sūduvos“ tinklalaidėje (podcaste) „Mūsų Sūduva“ apsilankęs kanadietis papasakojo apie savo karjerą, kurioje netrūko ir nusivylimų, netikėtai gerą pasirodymą Izraelyje žaidžiant dešiniojo krašto gynėjo pozicijoje, taip pat atidavė pagarbą prieš keletą dienų JAV nužudydam mėgstamam reperiui Nipsey Hussle.

Kalbėdamas apie žaidimą „Sūduvoje“, puolėjas teigė, kad Lietuvoje ir Valdimiro Čeburino schemose jau jaučiasi gana patogiai.

„A lygos lygis yra geras ir komandos lygis – taip pat. Mes turime tikrai gerų žaidėjų. Tikiu, kad šis sezonas gali būti ypatingas, tik reikia dirbti, augti kiekvieną savaitę, mokytis iš mūsų laimėjimų ir nesėkmių, – sakė T. Rickettsas. – Komandos sistemoje aš jaučiuosi patogiai, nors dar negaliu pasakyti, kad viskas veikia 100 proc. Tikrai yra erdvės tobulėjimui, geresniam tarpusavio supratimui su komandos draugais. Dar tik sezono pradžia, bet matau didelį potencialą.“

Rungtynes su „Žalgiriu“ marijampoliečiai pasitinka ne pačios geriausios nuotaikos, nes sekmadienį Kaune patyrė pirmą pralaimėjimą šį sezoną – 0:2 nusileido „Stumbrui“.

„Jie išrikiavo 7 žaidėjus ant baudos aikštelės linijos ir sugebėjo išderinti mūsų puolimą. Tačiau taip bus ir toliau, komandos derinsis prie mūsų ir tokiu būdu sieks sau palankaus rezultato. Mes turime būti kūrybingesni, ieškoti įvairių būdų pralaužti tokiai gynybai“, – tokias išvadas po pralaimėjimo darė kanadietis.

„Sūduva“ ir „Žalgiris“ sekmadienį rungtynes LFF stadione pradės 19 val. Tai bus jau antrasis komandų susitikimas šiais metais. Pirmąjį – rungtynes dėl LFF Supertaurės – „Sūduva“ laimėjo 2:0, o T. Rickettsas tuomet pelnė vieną įvartį.

„Man tos rungtynės labai patiko, nes buvo jaučiamas priešiškumas, abiejų komandų aistra siekti pergalės. Tokios rungtynės yra pačios geriausios, – teigė puolėjas. – Sekmadienį varžovai sieks revanšo, bus nusiteikę kautis. Turime būti tam pasirengę. Jei darysime tai, ką sugebame geriausiai, laikysimės savo plano, viskas bus gerai.“

Baigdamas pokalbį, kanadietis kvietė daugiau žmonių lankytis stadionuose.

„Mes esame labai dėkingi žmonėms, kad jie ateina ir palaiko. Noriu, kad visi žinotumėte, kad jūsų palaikymas suteikia postūmį žaidėjams aikštėje, esate lyg 12-asis mūsų narys aikštėje. Tas papildomas postūmis gali būti lemiamas siekiant apginti čempionų titulą, kovojant Europos taurių turnyruose, siekiant įmušti lemiamą įvartį 90-ąją minutę. Tie dalykai gali lemti labai daug. Esame dėkingi visiems, kas ateina į rungtynes, kviečiu prie jų jungtis visus kitus“, – sakė T. Rickettsas.

Visą pokalbį su „Sūduvos“ puolėju galite išklausyti „Podbean“ ir „Soundcloud“ platformose.