T. Radzinevičius: „Viskas mūsų pačių rankose, tereikia dirbti šimtu procentų“

T. Radzinevičius: „Viskas mūsų pačių rankose, tereikia dirbti šimtu procentų“

radze

 

Marijampolės „Sūduva“ tęsia kovą dėl „Smscredit.lt A lygos“ apdovanojimų. Jau rytoj marijampoliečiai gali pakilti į trečiąją turnyrinės lentelės poziciją, tačiau tam reikia išvykoje įveikti tiesioginius konkurentus dėl trečiosios vietos – Klaipėdos „Atlantą“. Savo mintimis apie antrąją iš eilės dvikovą su uostamiesčio futbolininkais pasidalino rezultatyviausias lygos žaidėjas Tomas Radzinevičius.

 

„Smscredit.lt A lygos“ klubams iki čempionato finišo liko sužaisti kiek mažiau nei vieną ratą. Prasidėjus ketvirtajam čempionato ratui „Sūduva“ žengia ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje ir į nugarą kvėpuoja laipteliu aukščiau esančiam „Atlantui“.

 

„Pirmas čempionato ratas buvo neblogas, tačiau antrame rate praradome labai svarbių taškų prieš „Spyrį“, „Utenį“ ir kitas ekipas. Trečiame rate pavyko sugrįžti į kovą dėl prizinių vietų ir lemiamoje sezono dalyje bandysime atiduoti visas jėgas, kad tik pavyktų iškovoti medalius. Viskas mūsų pačių rankose, tereikia dirbti šimtu procentų.“ – teigė „Sūduvos“ kapitonas T. Radzinevičius.

 

Marijampolės ekipos atakų lyderis prisiminė dar kelis atvejus savo karjeroje, kuomet tekdavo du sykius iš eilės rungtyniauti su ta pačia ekipa ir pripažino, kad rytdienos rungtynės bus daug sunkesnės nei prieš savaitę vykę Marijampolėje.

 

„Yra tekę kelis sykius žaisti du kart iš eilės prieš tą pačią ekipą. Sunku pasakyti ar tai yra paranku ar nelabai. Manau, kad rytdienos rungtynės bus daug sunkesnės nei mačas, kurį žaidėme prieš savaitę. Atvažiavęs į Marijampolę „Atlantas“ turėjo 8 taškų persvarą prieš mus, tačiau dabar iš tos persvaros beliko 2 taškai. Klaipėdiečiai dabar jau nebeturi kur trauktis ir turi iškovoti taškus, jei nori neužleisti trečios vietos mums.“

 

Kalbėdamas apie Klaipėdos „Atlanto“ stipriąsias puses T. Radzinevičius išskyrė klaipėdiečių gebėjimą nubausti varžovus netikėtose situacijose. Puolėjas taip pat pažymėjo, jog uostamiesčio klubui trūksta į Prancūziją išvykusio Andrėjaus Paniukovo.

 

„Klaipėdiečių demonstruojamas žaidimo stilius – gana įdomus. Atrodo rungtynės klostosi įprastai ir „Atlantas“ sugeba įmušti įvartį „iš niekur“. Užtenka prisiminti įvartį, kurį praeitą savaitę Ovidijus Verbickas įmušė mums. Vienas perdavimas, rikošetas ir į baudos aikštelę įkirtęs saugas muša įvartį. Klaipėdiečiai labai pavojingi standartinėse situacijose, turi aukštų žaidėjų, kurie gerai kovoja „antrame aukšte“. Šiuo metu uostamiesčio komandai trūksta išvykusio Andrėjaus Paniukovo, kuris buvo aukšto lygio puolėjas gebantis vienas susikurti gerą situaciją ir įmušti įvartį.“

 

Šiuo metu „Atlantas“ „sūduviečius“ lenkia dviem taškais. Tai reiškia, kad „Sūduvos“ pergalės atveju Aleksandro Veselinovičiaus auklėtiniai pakiltų į trečiąją vietą ir turėtų vieno taško persvarą prieš Klaipėdos ekipą.

 

„Proga pakilti į trečiąją turnyrinės lentelės poziciją prideda motyvacijos. Bet mes dirbame savo darbą, stengiamės ir link savo tikslų einame žingsnis po žingsnio. Dabar negalime praradinėti taškų, nes iššvaistytas progas „atžaisti“ bus labai sunku. Nereikia žiūrėti ar tai „Atlantas“, ar tai „Šiauliai“, tiesiog turime rinkti taškus.“

 

Pasak T. Radzinevičiaus norint įveikti „Atlantą“ reikia žaisti taip, kaip buvo žaista prieš savaitę, kuomet „Sūduva“ į Ovidijaus Verbicko įvartį atsakė trimis tiksliais šūviais ir iškovojo pergalę.

 

„Manau, kad turime žaisti taip, kaip žaidėme namuose – agresyviai spausti varžovus, neleisti kontroliuoti kamuolio. Žinome, kad „Atlanto“ žaidėjai moka žaisti futbolą, todėl reikia juos spausti ir priversti priimti skubotus sprendimus.“