T.Radzinevičius: „Šiandien nugalėtoją būtų nulėmęs vienas įvartis“

T.Radzinevičius: „Šiandien nugalėtoją būtų nulėmęs vienas įvartis“

 

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai neiškovojo taip reikalingos pergalės prieš trečiąją vietą „Smscredit.lt A lygoje“ užimančią ir taip ilgai persekiojamą Panevėžio „Ekrano“ komandą.

 

 

Po rungtynių „Ekrano“ komandos treneris Valdas Dambrauskas kalbėjo:

„Galbūt daug ką nustebino, kad šiandien į rungtynės ėjome tokia sudėtimi, bet tie vaikinai, kurie šiandien žaidė atidavė save 100 procentų. Skambės kukliai, bet šiai dienai toks rezultatas mus tenkina, neleidome „Sūduvai“ priartėti.

„Rungtynių planą, ypač pirmajame kėlinyje, vykdėme tiesiog puikiai. Neleidome „Sūduvai“ nė karto smūgiuoti į mūsų vartus. Tik antrojo kėlinio pradžioje po vieno iš žaidėjų klaidos T.Radzinevičius galėjo pelnyti įvartį. Džiaugiamės tokiu rezultatu.

Neplanavome N.Valskio, T.Radzinevičiaus dengti asmeniškai, bet stengėmės, kad jie negalėtų gauti kamuolių tose zonose, kuriose labiausiai mėgsta. Taip pat stengėmės neleisti atlikti perdavimų ir kraštų. Šiandien mūsų plano išpildymas buvo labai neblogame lygyje.

 

Po rungtynių „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Darius Gvildys kalbėjo:

„Turėjome kelias progeles, jų neišnaudojome ir turime tokį rezultatą. Mums šiek tiek trūko šviežumo. Prieš rungtynes prašiau vaikinų, kad daugiau smūgiuotų iš toli, o mes stengėmės kamuolį įsivaryti į vartus…Taip prarasdavome gerus momentus. Per dvidešimt dienų sužaidėme šešias rungtynes ir dėl to mums šiandien trūko šviežumo. Vaikinai šį vakarą padarė, ką galėjo.“

 

Po rungtynių „Sūduvos“ komandos puolėjas Tomas Radzinevičius kalbėjo:

„Praradome ir brangius taškus. Galima sakyti, kad šiandien palaidojome trečią vietą ir galimybę žaisti Europoje. Teorinių šansų yra, bet „Ekranas“ turi viską pralaimėti, o mes viską laimėti. Bet kaip sakoma, viltis žūsta paskutinė. Šiandien buvo tokios rungtynės, kad nugalėjęs būtų tas, kas pirmas įmuš įvartį. Turėjau vieną progą, bet jos nepavyko pataikyti į vartų plotą. Tokius įvarčius puolėjas turi mušti, jeigu komanda nori kažką laimėti. Šiandien „Ekranas“ atidžiai dengė mane ir N.Valskį, aplink mus būdavo po 2-3 žmones. Gal komanda psichologiškai paveikė rungtynės su „Trakais“, jauni žaidėjai galėjo nervintis dėl rungtynių svarbos. Pastaruoju metu žaidėme daug rungtynių, pats asmeniškai nuovargio nejaučiau, nes pastaruoju metu gydžiausi traumą.“