T. Radzinevičius: „Bandysime atsitiesti ir kovoti toliau“

T. Radzinevičius: „Bandysime atsitiesti ir kovoti toliau“

radze

 

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkams nepavyko pradžiuginti savo sirgalių trečia pergale iš eilės. Marijampoliečiai Kaune nesustabdė „Spyrio“ puolėjo Andriaus Veličkos ir prarado tris taškus. Kauniečiai po dviejų A. Veličkos įvarčių pirmavo rezultatu 2:0, tačiau po keitimo pasirodęs Edvardas Tamulevičius tiksliu smūgiu rezultatą sušvelnino. Nors rungtynių pabaigoje „Sūduva“ spaudė savo varžovus, bet rezultato išlyginti taip ir nepavyko.

 

Po nesėkmingai susiklosčiusių rungtynių Marijampolės ekipos kapitonas Tomas Radzinevičius teigė, kad komandai pritrūko fortūnos pagalbos.

 

„Pirmomis 20 rungtynių minučių spaudėme varžovus, sukūrėme progų ir atrodė, kad tikrai įmušime įvartį. Vėliau kiek priblėsome, padarėme dvi vaikiškas klaidas ir varžovai jų nedovanojo. Galbūt pritrūko ir fortūnos pagalbos – turėjome progų, kelis kart pataikėme į varžovų vartų virpstą, tačiau įmušti nesisekė.“

 

„Sūduva“ prieš tai dvejose rungtynėse iškovojo pergales, tačiau šią trumpą sėkmingų rungtynių seriją nutraukė Kauno „Spyris“.

 

„Rungtynėse prieš „Šiaulius“ ir vėl atrodė, kad viskas gerai, kad žaidžiame savo žaidimą, tačiau gero žaidimo pratęsti nepavyko. Bandysime atsitiesti ir kovoti toliau.“