T. Pertia: „Apie „Sūduvą“ turime daug informacijos“

T. Pertia: „Apie „Sūduvą“ turime daug informacijos“

Marijampolės „Sūduvos“ varžovės UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos I etape „Valmiera“ vyriausiasis treneris Tamazas Pertia prieš vienintelę savo komandos treniruotę Lietuvoje sakė, kad jo ekipa yra gerai pasirengusi laukiančiai dvikovai.

„Smagu vėl susitikti po keleto metų pertraukos, – pasisveikino treneris, kuris 2017-aisiais vadovavo „Liepaja“, kai ši susitiko su „Sūduva“ Europos lygos atrankos II etape. – Apie „Sūduvą“ turime daug informacijos. Komanda žaidžianti, ambicinga, todėl pasistengėme maksimaliai viską išnagrinėti. Labai gerbiame jūsų klubo istoriją, žinome, kad pastaraisiais metais gerai žaidžiate Europos taurių turnyruose ir Lietuvos čempionate.“


UEFA EUROPOS KONFERENCIJŲ LYGA

07.08 19:00 „SŪDUVA“ – „VALMIERA“

ĮSIGYKITE BILIETĄ DABAR!


Pasak kartvelo, jo auklėtiniai sieks kelialapio į kitą etapą, tačiau nesitiki, kad visi klausimai bus atsakyti jau Marijampolėje.

„Surinkome pakankamai informacijos, kad su jūsų komanda atrodytume gerai, garbingai ir per dvejas rungtynes žengtume į kitą etapą, – sakė T. Pertia. – Tai yra mūsų jėgoms, bet pasikartosiu, kad gerbiame varžovus. Galvoju, kad laimėtojas paaiškės tik po antrojo mačo, o ne rytoj.“

Pirmąsias rungtynes „Sūduva“ ir „Valmiera“ Marijampolės „Hikvision“ arenoje žais liepos 8 d. 19 val. Aistruoliai gali įsigyti bilietus į šį mačą bilietai.lt tinklalapyje.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos liepos 15 d. 19 val. Rygos „Daugava“ stadione.