Susitikimo vietos pakeisti negalima, tai – stadionas

Susitikimo vietos pakeisti negalima, tai – stadionas

IMG_0894

A lyga vis labiau įsibėgėja ir pagaliau keliasi iš uždarų patalpų į atvirus stadionus. Šeštajame ture Marijampolės „Sūduva” pirmą kartą šį sezoną žengs ant savojo stadiono vejos. Varžovai – kol kas turnyrinės lentelės pabaigoje esantis „Kauno Žalgiris”. Tačiau būtent tokios komandos kartais tampa nenuspėjamomis ir labai pavojingomis.

 

 

Po sėkmingai sužaistų rungtynių prieš Utenos „Utenį” marijampoliečiai pagaliau atsidūrė ant antro turnyrinės lentelės laiptelio. Proga sustiprinti savo pozicijas, ar net pavyti lyderius gali pasitaikyti jau rytoj. Tam reiktų iškovoti pergalę prieš kauniečius Marijampolės žiūrovų akivaizdoje. Ko dar mūsiškiams šiame sezone padaryti nepavyko…

 

 

„Kauno Žalgiris” į A lygos „traukinį” įšoko, galima sakyti, paskutinę minutę. Pirmenybėse atsisakius dalyvauti Kazlų Rūdos „Šilui” kauniečiai tapo aštuntąja lygos komanda, nors, kaip sake jų komandos vadovai, komanda buvo komplektuojama ir ruošiama I lygos batalijoms. Be abejo, „Kauno Žalgiris” tokiomis aplinkybėmis atsidūrė savotiškame ceitnote. Ir tai negalėjo neatsiliepti komandos rezultatams.

 

 

Sunkus startas. Kol kas „Kauno Žalgirio” taškų taupyklėje tuštoka. Turnyras pradėtas trimis pralaimėjimais iš eilės – „Atlantui”, „Žalgiriui” ir skaudžiu antausiu Jonavoje. Tiesa, praeitame ture įnirtingoje dvikovoje su „Stumbru” pelnytas pirmasis taškas turėtų pakelti kovinę kauniečių nuotaiką.

 

 

Trylika. Rungtynės įvyks balandžio 13-ą dieną, bet ne penktadienį,  tad prietarai neturėtų maišyti komandoms žaisti akiai patrauklų futbolą. Beje, „Sūduvos” vienuolikėje skaičius 13 nėra itin mėgiamas, žaidėjo tokiu numeriu paraiškoje nerasite. Tuo tarpu Rokas Sikorskis iš „Kauno Žalgirio” į tai matyt nekreipia dėmsio ir vilki marškinėlius, pažymėtus 13-uoju numeriu.

 

 

Legenda. „Kauno Žalgiris” beveik visuomet savo sudėtyje turi neeilinių asmenybių, kartais net tituluojamų „legendomis”. Ne išimtis ir šis sezonas. Jei jau rezultatyviausių sąraše pirmaujantis „Atlanto” atakų lyderis Andrejus Paniukovas pagarbiai atsiliepia apie Igną Dedurą, kuriam kadaise padavinėdavo kamuolius (matyt kalba eina apie Igno karjeros metus Maskvos „Spartake”), tai mes irgi negalime neatiduoti pagarbos šiam žmogui. Juolab, kad ir dabar Ignas – kertinė figūra kauniečių gynyboje. Nesunkiai tuo buvo galima įsitikinti Jonavoje, kuomet jis nežaidė, – kauniečių gynyba subyrėjo lyg kortų namelis …

 

 

Pernykštės sąskaitos. Praeitame sezone „Sūduva” prieš kauniečius žaidė gana sėkmingai. Tiesa, vienos rungtynės Kaune baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis (2:2). Užtat kitus tris kartus stipresni buvo marijampoliečiai (1:0; 2:0 ir vėl 1:0). Tda tendencijos –palankios ir būtų noras jas pratęsti…

 

 

Stadionas. Dengtame futbolo manieže „Sūduvai” nepavyko šiame sezone dar padovanoti pergalės saviems žiūrovams. Galbūt su perėjimu į pagrindinį stadioną, ant natūralios vejos, reikalai pasitaisys ? Nepaisant pranašaujamų žvarbokų oro sąlygų, laukiame žiūrovų palaikymo ir tikime sėkminga rungtynių baigtimi.

 

 

Tad ketvirtadienį, 18:00 nuaidės teisėjo švilpukas, skelbiantis šių rungtynių pradžią. Žiūrovų laukia ne vienas siurprizas, tad neužmirškite tinkamai apsirengti, pasiimkite su savimi gerą nuotaiką ir …susimatykime „Arvi” futbolo arenos stadione!

 

 

Naglis Miknevičius