Susitikime čia: P. Leimono rekomendacijos atvyksiantiems į rungtynes Marijampolėje

Susitikime čia: P. Leimono rekomendacijos atvyksiantiems į rungtynes Marijampolėje

Marijampolės „Sūduva“ rugpjūčio 24-ają 20.30 val. „Arvi“ futbolo arenoje žais UEFA Europos lygos atrankos atkrentamojo etapo atsakomąsias rungtynes su Razgrado „Ludogorec“ komanda. Šiose rungtynėse laukiama gausaus būrio futbolo gerbėjų ne tik iš Marijampolės, bet ir iš visos Lietuvos. Marijampolietis „Sūduvos“ saugas Povilas Leimonas pasidalino mintimis apie tai, kur Sūduvos sostinėje galima skaniai pavalgyti ir kaip pats mėgsta leisti laiką gimtajame mieste.

Su P. Leimonu bendravome Vytauto parke, kuris dar prieškariu buvo mėgstamiausia marijampoliečių laisvalaikio leidimo vieta. Parke yra Vytauto Didžiojo ir Tauro apygardos partizanų atminimo paminklų bei Kančių koplytėlės, o 2010 metų gegužės 22 dieną atidengtas skulptoriaus Juliaus Narušio sukurtas paminklas Vytautui Didžiajam. 2012 metais baigti parko rekonstrukcijos darbai, kurių metu iškirsti menkaverčiai medžiai, įrengti takai, apšvietimas, atrakcionai vaikams ir fontanas.

Duodamas interviu futbolininkas paminėjo ir Tauro apygardos partizanų ir tremties muziejų, kurį nuo Vytauto parko teskiria taip pat Vytauto vardu pavadinta gatvė. Šis muziejus – viena informatyviausų šios rūšies įstaigų Lietuvoje, įsteigta 1992 m. kaip Marijampolės Kraštotyros muziejaus filialas.

Dar vienas visiškai greta esantis lankytinas objektas – Šv. Vincento Pauliečio bažnyčia. Ji buvo pastatyta 1888 metais kaip stačiatikių cerkvė Rusijos kariams ir dedikuota carui Aleksandrui III. Tai neobizantinė, eklektinė, vienbokštė ir vienanavė bažnyčia su priestatais ir septyniais bokšteliais. Po Pirmojo pasaulinio karo Seinų vyskupas perdavė cerkvę marijonų vienuoliams, kurie ją pertvarkė į bažnyčią. Ši netrukus tapo Lietuvos kariuomenės bažnyčia, o 1940-aisiais prie jos buvo įkurta parapija. Po Antrojo pasaulinio karo bažnyčia buvo uždaryta ir paversta sandėliu, o savo veiklą atnaujino 1990-aisiais. Iki pat 1999-ųjų vyko bažnyčios restauravimo ir aplinkos tvarkymo darbai, 2000-aisiais šventoriuje pastatyta J. Narušio skulptūra „Pieta“.


Daugiau apie Sūduvos sostinę galima sužinoti Marijampolės turizmo informacijos centro tinklalapyje


„Sūduva“ ir „Ludogorec“ Marijampolėje susitiks rugpjūčio 24-ąją (20.30 val.), o visi Lietuvos futbolo gerbėjai gali įsigyti bilietus į antrąsias rungtynes bilietai.lt tinklalapyje ir kasose. Iš anksto įsigyjamų bilietų kaina – nuo 7 eurų, rungtynių dieną jie kainuos 9 ir 10 eurų.

Vaikai iki 10 metų į rungtynes įleidžiami nemokamai, o moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos.

Be to, 5 bilietus galima įsigyti už 4 kainą (išankstinėje prekyboje – 36,5 euro, rungtynių dieną – 40,5 euro).

Marijampolėje bilietus galima įsigyti ir „Arvi“ futbolo arenose kasoje. Rugpjūčio 23-ąją ji dirbs 17-19 val., o rugpjūčio 24-ąją – nuo 16 val.

KURKIME „SŪDUVOS“ ISTORIJĄ KARTU SU KOMANDA!

ĮSIGYKITE BILIETĄ DABAR!