„Sūduvos“ žaidimui vadovausiantis M.Silva: „Tikiuosi pamatyti žaidėjų charakterį“

„Sūduvos“ žaidimui vadovausiantis M.Silva: „Tikiuosi pamatyti žaidėjų charakterį“

Marijampolės „Sūduvos“ žaidimui per rungtynes su „Jonava“ sekmadienį pirmą kartą vadovaus portugalas Matthew Silva.

30-metis futbolo specialistas prie Marijampolės ekipos prisijungė spalio viduryje, kai tapo dabar jau buvusio komandos vyriausiojo trenerio Miguelio Moreiros asistentu. „Sūduvai“ atsisveikinus su vyr. treneriu, M.Silva jau keletą dienų vadovavo komandos pratyboms.

„Be abejo, tai nėra lengva situacija, tačiau apie tai galvoti nebėra laiko, – sakė M.Silva. – Turime padėkoti Migueliui už viską, ką jis atnešė ir pasiekė su komanda savo buvimo čia metu. Linkime jam sėkmės ateityje. Toks yra gyvenimas, o mūsų pasirinktame kelyje tokie dalykai yra gyvenimo dalis.“

Treneris turėjo tik keletą dienų padirbėti su „Sūduva“ asmeniškai, o per sekmadienio rungtynes tikisi pamatyti susikaupusius ir ryžtingai nusiteikusius žaidėjus.

„Futbole nėra laiko ilgai galvoti apie tai, kas buvo. Turime susikaupti ir tinkamai pasitikti naują iššūkį. Žaidėjai yra susikaupę ir nusiteikę sezoną užbaigti gera nata, – kalbėjo M.Silva. – Tokiomis sunkesnėmis akimirkomis žaidėjai turi pademonstruoti charakterį ir savigarbą. Būtent to tikiuosi per rungtynes su „Jonava“. Charakterio ir garbingo atstovavimo „Sūduvai“ aukščiausiu lygiu.“

„Sūduvos“ ir „Jonavos“ rungtynės sekmadienį „Hikvision“ arenoje prasidės 15 val. Futbolo gerbėjai bilietus į mačą gali įsigyti bilietai.lt tinklalapyje ir prekybos vietose arba arenos kasoje prieš rungtynes.