„Sūduvos“ treneris: „Laukia sunkios rungtynės su pavojinga komanda“

„Sūduvos“ treneris: „Laukia sunkios rungtynės su pavojinga komanda“

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiojo trenerio asistentas Eivinas Černiauskas teigia, kad šiandien per rungtynes išvykoje su „Kauno Žalgiriu“ (pradžia – 19 val.) komandos laukia rimtas išbandymas.

„Varžovai yra pavojinga komanda, sudėtis – gera, o gynybą dar labai sustiprino prisijungęs Arūnas Klimavičius. „Kauno Žalgiris“ labai greitai apsiprato su nauja taktine schema 5-3-2, komandos gynyba – labai tanki, ginasi visa komanda, tik 1 puolėjas paliekamas kontratakoms, – taip varžovų žaidimą apibūdino „Sūduvos“ treneris. – Kauniečiai turi vyresnių protingų žaidėjų gynyboje, aikštės viduryje žaidimą organizuoja rinktinės žaidėjas Simonas Paulius ir Jurijus Mamajevas, galintys atlikti gerus perdavimus. Na, o perdavimų laukia jauni ir greiti puolėjai. Laukia labai sunkios rungtynės.“

Šį sezoną „Sūduva“ su „Kauno Žalgiriu“ kol kas susitiko tik kartą – Marijampolėje iškovojo pergalę rezultatu 4:1. Tiesa, tos rungtynės nekelia vien malonių prisiminimų, nes tada dėl traumų dar pirmajame kėlinyje aikštę turėjo palikti ir vėliau ilgai nerungtyniavo Vaidas Slavickas bei Karolis Laukžemis.

„Rungtynės buvo labai kietos, buvo traumų, nesitikime nieko lengvo ir šį kartą“, – teigė E. Černiauskas.

„Sūduva“ A lygoje per 17 turų surinko 42 taškus ir užima pirmąją vietą. „Kauno Žalgiris“ per 16 mačų sukaupė 18 taškų, kurie leidžia užimti 6-ąją poziciją.

Pastarajame ture „Kauno Žalgiris“ išvykoje 2:0 nugalėjo „Jonavą“.