„Sūduvos“ puolėjas M.Kdouh pakviestas į Libano nacionalinę rinktinę ( Interviu )

„Sūduvos“ puolėjas M.Kdouh pakviestas į Libano nacionalinę rinktinę ( Interviu )

SONY DSC

 

Marijampolės „Sūduvos“ legionierius iš Libano Mohamadas Kdouh sulaukė savo šalies nacionalinės rinktinės trenerių dėmesio. 2013 – ųjų metų sezoną Marijampolėje praleidęs libanietis gruodžio 23 – sausio 7 dienomis su nacionaline rinktine dalyvaus Vakarų Azijos čempionate.

 

Iki šiol M.Kdouh buvo atstovavęs Libano U-19 rinktinei, o nacionalinės komandos dėmesio sulaukė pirmą kartą.

 

Praėjusiame „Smscredit.lt A lygos“ sezone 20- metis libanietis sužaidė 22 rungtynes, per kurias pelnė 7 įvarčius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

 

Fksuduva.lt apie tai trumpai pasikalbėjo su pačiu Mohamadu.

 

Sveikiname, Mohamadai! Ar tai pirmas kartas, kai sulaukei nacionalinės rinktinės trenerių dėmesio?

Taip, tai pirmas kartas. Iki tol buvau žaidęs šalies U-19 rinktinėje.

 

Ką tau reiškia kvietimas dirbti su geriausiais šalies žaidėjais?

Man tai reiškia labai daug. Tai svarbu mano ateičiai, o rungtyniauti šalies nacionalinėje rinktinėje būnant tik 20 metų – dvigubas malonumas.

 

Kaip manai, ar tai, kad pernai pradėjai legionieriaus karjerą ir žaidei „Sūduvoje“ prisidėjo prie kvietimo į rinktinę?

Taip, „Sūduva“ suteikė man galimybę parodyti savo sugebėjimus, o treneris G.Giannini ( Legendinis AS „Roma“ klubo žaidėjas – fksuduva.lt) manimi patikėjo. Man teko persiorientuoti prie kitokio futbolo, mentaliteto. Siekdamas rezultatų turiu nuolat jausti abu mentalitetus ir priimti tinkamus sprendimus. Kaip matome, man pavyko pasiekti teigiamą rezultatą, todėl manau, kad per šiuos metus patobulėjau.

 

Su kokiais lūkesčiais praveri nacionalinės rinktinės duris?

Man tai bus nauja patirtis, todėl kažko tikėtis sunku. Man belieka  tikėtis, kad tai bus gera patirtis ir stengtis kaip įmanoma labiau padėti Libano rinktinei.

 

Kokių tikslų turėdamas lauki 2014 – ųjų metų sezono Marijampolėje?

„Sūduvos“ gerbėjams galiu pažadėti, kad kitas sezonas bus geresnis komandai ir man asmeniškai. Labai tikiuosi, kad žmonės ateis žiūrėti kiekvienų mūsų rungtynių ir stadione bus užimta kur kas daugiau vietų. Nes futbolas be žiūrovų yra tas pats, kas filmas be žmonių kino salėje.