„Sūduvos“ naujokas J. Čadjenovičius: „Apsisprendžiau labai greitai“

„Sūduvos“ naujokas J. Čadjenovičius: „Apsisprendžiau labai greitai“

Lietuvos futbolo čempionė Marijampolės „Sūduva“ sudarė sutartį su dar vien naujoku – nuo šiol 20-uoju numeriu pažymėtus komandos marškinėlius vilkės juodkalnietis Jovanas Čadjenovičius.

23 metų atraminis saugas yra Belgrado „Partizan“ auklėtinis, šiame klube paleidęs 8 metus. Tiesa, vienoje stipriausių Serbijos komandų jam įsitvirtinti nepavyko, todėl jis buvo nuolat skolinamas kitoms šalies ekipoms. Futbolininkas taip pat yra rungtyniavęs Juodkalnijos 17-mečių ir 19-mečių rinktinėse.

„Sūduva“ tapo pirmuoju užsienio klubu J. Čadjenovičiaus karjeroje.

Marijampoliečių naujokas su komanda treniruojasi jau keletą dienų ir teigė, kad apsispręsti priimti pasiūlymą reikėjo labai mažai laiko.

„Apie „Sūduvą“ žinojau jau anksčiau, todėl papildomos informacijos ieškoti nereikėjo. Kai sulaukiau pasiūlymo prisijungti, apsisprendžiau labai greitai. Tai yra stipriausia Lietuvos komanda, labai stabilus klubas, todėl džiaugiuosi galėdamas prisijungti prie šios šeimos“, – sakė J. Čadjenovičius.


PALAIKYK KOMANDĄ IR A LYGOJE! ATEIK ŠEŠTADIENĮ Į STADIONĄ!


Juodkalnietis tvirtino, kad jo tikslai yra tokie pat kaip ir visos komandos.

„Tikiu, kad padėsiu „Sūduvai“ dar kartą tapti Lietuvos čempione ir patekti į Europos lygos grupių etapą“, – ambicingai kalbėjo komandos naujokas.

J. Čadjenovičius stebėjo abejas „Sūduvos“ rungtynes su Belgrado „Crvena zvezda“, kuri yra didžiausia jo gimtojo klubo konkurentė.

„Tai buvo sunkios rungtynės su labai stipria komanda. Vaikinai padarė viską, ką šiuo metu galėjo“, – sakė juodkalnietis.

Pirmieji J. Čadjenovičiaus įspūdžiai iš Marijampolės yra labai geri.

„Visi žaidėjai, treneriai, vadovai yra labai malonūs, viskas yra puiku“, – tvirtino futbolininkas.

„Sūduvos“ komandoje J. Čadjenovičius gali debiutuoti jau šeštadienį Marijampolėje per rungtynes su Klaipėdos „Atlantu“. Rungtynių „Arvi“ arenoje pradžia – 13 val.