„Sūduvos“ kelyje – žaidimą vis gerinantys panevėžiečiai

„Sūduvos“ kelyje – žaidimą vis gerinantys panevėžiečiai

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai po rinktinių pertraukos grįžta į A lygos kovas. Birželio 15-ąją 19 va. Lietuvos čempionai savo aikštėje priims „Panevėžio“ futbolininkus.

Dviems varžovų žaidėjams – Rafaeiliui Ledesmai ir Pauliui Janušauskui – tai bus sugrįžimas po ilgokos pertraukos į Marijampolės stadioną, kuriame jie rungtyniavo vilkėdami „Sūduvos“ marškinėlius.

„Sūduva“ A lygoje po 12 turų turi 33 taškus ir yra čempionato lyderė, o 10 taškų sukaupę panevėžiečiai 7-ti. Vis dėlto pirmąsias rungtynes Aukštaitijos sostinėje „Sūduva“ tik po atkaklios kovos laimėjo 2:1, o „Panevėžys“ šiuo metu nepralaimi jau 4 rungtynes iš eilės. Būsimi marijampoliečių varžovai gegužės 12-ąją namie įveikė „Palangą“ 2:1, vėliau sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Kauno Žalgiriu“ ir Vilniaus „Riteriais“ bei 4:1 nukovė Klaipėdos „Atlantą“.

„Panevėžio komanda gerina savo žaidimą, tą įrodo ir nepralaimimų rungtynių serija, – apie varžovus kalbėjo „Sūduvos“ vyriausiojo trenerio Vladimiro Čeburino asistentas Eivinas Černiauskas. – Panevėžio komandoje beveik per kiekvienas rungtynes keičiasi žaidėjų išsidėstymas aikštėje ir pozicijos, komanda yra labai pavojinga greitose atakose, kai į priekį veržiasi greiti Ernestas Veliulis ir Sebastianas Vasquezas. Komandos lyderis aikštės viduryje yra P. Janušauskas, kuris padaro daug darbo tiek ginantis, tiek puolant. R. Ledesma puikiai atlieka perdavimus, todėl pavojingos visos standartinės padėtys.“

Pirmųjų „Sūduvos“ ir „Panevėžio“ rungtynių santrauka