„Sūduvos“ kelyje – „Ukmergė“

„Sūduvos“ kelyje – „Ukmergė“

Marijampolės „Sūduva“ antradienį 18.45 val. pradės pirmąsias šio sezono LFF taurės turnyro rungtynes išvykoje su LFF II lygoje žaidžiančia „Ukmerge“. Tai bus turnyro 1/16 finalo etapo mačas.

„Ukmergė“ vienerias rungtynes taurės turnyre jau sužaidė. Balandžio 25-ąją ukmergiškiai Širvintų dirbtinės dangos stadione nugalėjo Kybartų „Sveikatą“ 2:0. Pirmąjį įvartį nugalėtojams Kirilas Levšinas pelnė 39 min., o tašką rungtynėse jau per teisėjo kompensuotą laiką padėjo Saimonas Roicevičius.

Šį kartą rungtynės vyks Ukmergės miesto stadione ant natūralios vejos. Pirmąsias rungtynes sau įprastoje aplinkoje aukštaičiai sužaidė šeštadienį, kai per II lygos rungtynes 1:0 palaužė Alytaus „Dainavą B“. Tuomet rungtynes stebėjo net 400 žiūrovų, o vienintelį susitikimo įvartį per pirmojo kėlinio kompensuotą laiką įmušė Tomašas Gulbickis.

Tai buvo pirmoji „Ukmergės“ pergalė LFF II lygoje šį sezoną. Po ilgos pertraukos į šį varžybų lygmenį sugrįžę Ukmergės atstovai po 6 turų savo sąskaitoje turi 4 taškus ir užima 15-ąją vietą. Komanda yra pelniusi 3 įvarčius, o į savo vartus kamuolį praleido 13 kartų.

Sezono pradžioje ukmergiškiai išvykoje pralaimėjo Mažeikių „Atmosferai“ 0:3, vėliau Tauragėje sužaidė 1:1 su „Tauru“ (įvartį pelnė Andrius Kondratovičius), Gargžduose 0:2 nusileido „Bangai B“, Kaune 0:4 – „Fortūnai“ ir Šilutėje 1:3 – „Šilutei“ (pasižymėjo Vadimas Ivaška).

„Sūduvos“ vyriausiasis trenedis Dovydas Lastauskas sako, kad laukia įdomios rungtynės, nes taurės turnyre žemesnių lygų komandos visada su papildoma motyvacija pasitinka nominaliai stipresnius varžovus. Juo labiau motyvuota bus tik šiemet iš III lygos aukštyn žengti nusprendusi ekipa, turinti didelį įdirbį mieste ir stiprų bendruomenės palaikymą.

„Bus tikrai įdomi dvikova. Varžovai norės įrodyti, kad gali pasiūlyti kovą visiems, o ypač – „Optibet A lygos“ komandai. Mes taip pat vykstame tik laimėti ir nutraukti įvarčių badą. Neabejoju, kad Ukmergėje laukia futbolo šventė, savaitgalį, kai į pirmas II lygos namų rungtynes susirinko apie 400 aistruolių, miestas parodė, kad yra pasiilgęs fubolo, – sakė D.Lastauskas. – Kiek leido galimybės, išanalizavome varžovų žaidimą, žinome jų lyderius ir stengsimės pasiekti savo tikslą – žengti į kitą etapą.“

TIESIOGINĖ RUNGTYNIŲ TRANSLIACIJA