„Sūduvos“ kelyje – rezultatyviai žaidžiantis „Žalgiris“

„Sūduvos“ kelyje – rezultatyviai žaidžiantis „Žalgiris“

Velykų sekmadienį Marijampolės „Sūduva“ išvykoje susitiks su Vilniaus „Žalgiriu“. Rungtynių transliacija per TV6 iš LFF stadiono prasidės 17 val. 30 min.

„Sūduva“ ir „Žalgiris“ šiemet jau susitiko per pirmąsias oficialias sezono rungtynes – mačą dėl „Hegelmann LFF Supertaurės“. Tuomet žaidimą „Sportimos“ manieže kontroliavo sostinės komanda, bet rungtynės baigėsi be įvarčių, o 11 metrų baudinių serijoje triumfavo „Sūduva“.

Deja, „Optibet A lygos“ sezono pradžioje komandų vektoriai pasuko skirtingomis kryptimis. Per pirmuosius 7 turus „Sūduva“ laimėjo tik kartą, o po 3 kartus sužaidė lygiosiomis ir pralaimėjo. Tai lėmė atsisveikinimą su vyriausiuoju treneriu Victoru Basadre, kurio vietą perėmė portugalas Miguelis Moreira. Šiam specialistui mačas Vilniuje taps debiutu prie „Sūduvos“ vairo.

„Žalgiris“ per 7 mačus laimėjo 4 kartus ir taip pat triskart sužaidė lygiosiomis. Vilniečiai ir „Panevėžys“ šiuo metu yra vienintelės komandos, dar nepatyrusios pralaimėjimo. Be to, 17 įvarčių pelniusi Vilniaus komanda šiuo metu yra rezultatyviausia „Optibet A lygoje“.

„Mūsų varžovų komanda vis dar ieško savo žaidimo, – apie „Žalgirį“ sakė „Sūduvos“ vyriausiojo trenerio asistentas Eivinas Černiauskas. – Jie turi labai ilgą ir stiprų atsarginių suolelį, bet kuris žaidėjas, įėjęs į aikštę po keitimo, stiprina komanda.“

Kalbėdamas apie komandą, treneris išskyrus du saugus.

„Du žaidėjai, kuriuos galima išskirti, yra Mantas Kuklys ir Nicolas Gorobsovas. Jie vadovauja žaidimui aikštės viduryje. Taip pat komandoje yra labai greiti, stiprūs individualiai puolėjai, dažnai ieškantys erdvių už gynėjų nugarų, – dėstė E. Černiauskas. –  Taip pat reikia akcentuoti tolimus smūgius – beveik bet kuris žaidėjas gali ir muša iš toli.“