„Sūduvos“ kelyje – retai tiek mušantys, tiek praleidžiantys „Šiauliai“

„Sūduvos“ kelyje – retai tiek mušantys, tiek praleidžiantys „Šiauliai“

Marijampolės „Sūduva“ šiandien 20 val. „Hikvision“ arenos manieže žais „Optibet A lygos“ 10-ojo turo rungtynes su „Šiauliais“.

Per pirmojo turo mačą Šiauliuose komandos pasidalino po tašką – sužaista 0:0.

Po pirmojo rato Marijampolės ir Šiaulių komandos yra kaimynės turnyro lentelėje. „Šiauliai“ turi 11 taškų ir žengia šešti, o tašku mažiau turinti „Sūduva“ yra laipteliu žemiau.

Šiauliečiai per pirmąjį ratą po dukart laimėjo bei pralaimėjo ir net 5 kartus sužaidė lygiosiomis. Komanda tiek įmušė, tiek praleido kamuolį į savuosius varus po 4 kartus. Tiesa, net 3 kartus Mindaugo Čepo auklėtinius nuginklavo „Panevėžys. O vienintelį kitą įvartį per 8 mačus šiauliečiams įmušė Kauno r. „Hegelmann“. Kitoms šešioms „Optibet A lygos“ ekipoms „Šiaulių“ gynybos pralaužti nepavyko.

„Šiaulių komanda yra jauna, ambicinga ir kovinga, – apie būsimus varžovus sakė „Sūduvos“ vyriausiojo trenerio Miguelio Moreiros asistentas Eivinas Černiauskas. – Ekipa pasižymi drausminga gynyba nuo aikštės vidurio, o jų aukšta 5 gynėjų linija puikiai tvarkosi su aukštais perdavimais į baudos aikštelę.“

Puldami šiauliečiai pasižymėjo lygiai tokia pat statistika: triskart įmušta į „Jonavos“ vartus, kartą – į Vilniaus „Riterių“.

„Šiauliečiai turi greitus atakuojančius žaidėjus, todėl bando sukurtų erdves už varžovų nugarų ir jomis naudotis, – pagrindinį varžovų ginklą išskyrė E. Černiauskas. – Taip pat galima išskirti standartines situacijas, kurių metu „Šiauliai“ taip pat bando pasinaudoti savo ūgiu.“

Į rungtynes Marijampolėje atvykę žiūrovai svečių ekipoje turės galimybę išvysti pažįstamų veidų. Itin ryškų pėdsaką Marijampolės futbolo paliko dabar Šiaulių komandai atstovaujantis Algis Jankauskas, ne vieną sezoną Marijampolėje rungtyniavo ir puolėjas Eligijus Jankauskas. Taip pat „Sūduvos“ marškinėlius yra vilkėję Deividas Šešplaukis, Rokas Lekiatas, Sergejus Amirzianas, Marijampolėje savo jėgas bandė Gustas Baliutavičius, Karolis Mantinis ir tuomet dar Alytaus „Dainavai“ priklausęs Gustas Zabita.