„Sūduvos“ kelyje – pasikeitusi „Banga“

„Sūduvos“ kelyje – pasikeitusi „Banga“

Šeštadienį 17 val. per „Optibet A lygos“ antrojo turo rungtynes Marijampolės „Sūduva“ savo „Hikvision“ arenos manieže priims Gargždų „Bangą“.

„Sūduvai“ tai bus jau trečiosios oficialios rungtynės šiemet, tuo metu „Bangai“ – tik pirmosios. Gargždų ekipa pirmojo „Optibet A lygos“ turo rungtynių su Telšių „Džiugu“ negalėjo žaisti dėl į komandą įsisukusio viruso.

Dėl šios priežasties apie būsimus „Sūduvos“ varžovus galima spręsti tik pagal kontrolines rungtynes. Vieną kontrolinį mačą vasario 10 dieną gargždiškiai žaidė būtent su „Sūduva“. Tuomet abi komandos dėl traumų ir ligų turėjo sunkumų komplektuojant ekipas, rinkosi futbolininkų jėgas saugančią taktiką, aikštėje pasirodė daug jaunų futbolininkų, o mačas baigėsi lygiosiomis 1:1.

„Sūduvai“ per tas rungtynes atstovavo Vilius Stebrys, Modestas Vainikaitis, Tautvydas Burdzilauskas (80 min. pakeitė Simas Venkevičius), Justinas Januševskis, Žygimantas Baltrūnas (61; Vaidas Slavickas), pirmą kartą komandos marškinėlius užsivilkęs Marko Pavlovskis, Olivier Rommensas, Giedrius Matulevičius (61; Ernestas Burdzilauskas), Levanas Mačarašvilis, Jevgenas Protasovas ir Kule Mbombo (70; Matas Miškinis).

Pirmieji įvartį tada pelnė marijampoliečiai – 7min. po tolimo tikslaus M. Pavlovski perdavimo pasižymėjo J. Protasovas. Svečiai taikliu smūgiu atsakė 25 min. – „Sūduvos” žaidėjas prarado kamuolį netoli savo vartų ir tuo pasinaudojo Karolis Žebrauskas.

„Lyginant su praeitu sezonu, Gargždų komanda yra pasikeitusi, atjaunėjusi, žaidžia daug vietinių žaidėjų, – apie būsimus varžovus sakė „Sūduvos“ vyriausiojo trenerio Victoro Basadre asistentas Eivinas Černiauskas. – Žinome jų kovingą charakterį, tikimės, kad varžovai remsis gilia gynyba ir kontratakomis, bus daug tolimų perdavimų į priekį ir daug kovos.“

Su „Banga“ į Marijampolę vėl atvyks komandoje dar sezonui likęs Robertas Vėževičius, tačiau praeito sezono Gargždų ekipos puolimo lyderis Simonas Urbys dabar jau vilki „Sūduvos“ marškinėlius. Be to, „Bangą“ po praeito sezono paliko ir tokie svarbūs žaidėjai kaip Danielis Romanovskis („Šiauliai“), Ignas Driomovas („Panevėžys“), Renato Matosas (grįžo į Braziliją) ar Benas Anisas („Kauno Žalgiris“).

Tarp naujokų galima išskirti buvusius Telšių „Džiugo“ žaidėjus Povilą Survilą ir Jeffersoną Reisą, prie ekipos prisijungė brazilas Renanas Paulino ir portugalas Goncalo Vieira, o naujausiu komandos nariu tapo Vilniaus „Riterių“ išnuomotas Valdas Paulauskas.