„Sūduvos“ kelyje – „Panevėžys“

Marijampolės „Sūduva“ šeštadienį 19 val. savo „Hikvision“ arenoje priims šiuo metu „Optibet A lygoje“ pirmaujančią „Panevėžio“ komandą (30  taškų).

Panevėžiečiai per 13 jau sužaistų rungtynių iškovojo 9 pergales, 3 kartus sužaidė lygiosiomis ir kartą pralaimėjo. Tiesa, tvirtai sezoną pradėjęs „Panevėžys“ daugiau taškų ėmė prarasti būtent pastaruoju metu: balandžio 30-ąją išvykoje 1:2 nusileista „Kauno Žalgiriui“, o gegužės 3-ąją namie sužaista 1:1 su Kauno raj. „Hegelmann“. Vėliau sekė sunki pergalė 1:0 savo aikštėje prieš Telšių „Džiugą“.

Pastarasis panevėžiečių mačas buvo „Hegelmann LFF taurės“ turnyre – šią savaitę, trečiadienį, Alytuje 2:0 buvo palaužta „Dainava“.

Statistiškai „Panevėžyje“ išsiskiria po 3 įvarčius „Optibet A lygoje“ pelnę Nasko Milevas, Rokas Stanulevičius, Elivelto ir Ariagneris Smithas bei 4 rezultatyvius perdavimus atlikęs Jeffrey Sarpongas.

Per 13 mačų panevėžiečiai iš viso yra pelnę 20 įvarčių, o į savo vartus kamuolį praleido tik 4 kartus.

4 praleisti įvarčiai per 13 turų, tai parodo tikrai gerą darbą gynyboje.

Komanda, kuri nemėgsta rizikuoti, kantriai laukia savo šanso varžybose ir dažniausia juo pasinaudoja.

„Pastarąsias 4 rungtynes lygoje panevėžiečiai pradėjo ta pačia sudėtimi, tad treneris jau atrado komandos branduolį, starto vienuoliktuką, kuris duoda teigiamą rezultatą, – apie būsimus varžovus sakė „Sūduvos“ vyriausiojo trenerio Miguelio Moreiros asistentas Eivinas Černiauskas. – Panevėžio komandoje reikia išskirti atakuojantį trejetą – N. Milevą, A. Smithą ir Elivelto. Be abejo, žaidėjas, kuris gali labiausiai nulemti rungtynes, yra Elivelto. Tai yra labai aktyvus, turintis gerą kamuolio valdymo techniką žaidėjas. Taip pat reikia paminėti R. Stasiulevičių, kuris pasižymi labai stipriu tolimu smūgiu ir jau yra pelnęs 3 įvarčius.“

„Sūduva“ po 13 turų turi 20 taškų ir šiuo metu „Optibet A lygoje“ užima penktąją vietą. Tiesa, nuo ketvirtąją poziciją užimančių Vilniaus „Riterių“ marijampoliečius jau skiria tik 1 taškas.

Pirmosios šio sezono rungtynės tarp „Panevėžio“ ir „Sūduvos“ Aukštaitijos sostinėje balandžio 2 dieną baigėsi šeimininkų pergale rezultatu 2:1 (0:0). Panevėžiečiams tuomet įvarčius pelnė Linas Klimavičius (48 min.) ir Ulysse Diallo (81), o rezultatą kuriam laikui buvo išlyginęs būtent iš Aukštaitijos klubo prieš šį sezoną į Marijampolę persikėlęs Justinas Januševskis (66).