„Sūduvos“ kelyje – namie nepasipriešinusi, bet Marijampolėje nepralaimėjusi, „Jonava“

„Sūduvos“ kelyje – namie nepasipriešinusi, bet Marijampolėje nepralaimėjusi, „Jonava“

Lapkričio 15 dieną 18 val. per A lygos 32-ojo turo rungtynes Marijampolės „Sūduva“ penktąjį kartą šį sezoną susitiks su „Jonava“. Pergalės atveju marijampoliečiai išsaugotų pirmąją vietą turnyro lentelėje prieš lemiamas rungtynes su Vilniaus „Žalgiriu“ dėl čempionų titulo. Pastarasis mačas „Arvi“ futbolo arenoje vyks lapkričio 19-ąją 13 val.

Mačai su Jonava „Sūduvos“ žaidėjams ir aistruoliams šį sezoną kėlė dvejopus jausmus – išvykoje varžovai buvo du kartus nugalėti labai tvirtai, o štai „Arvi“ arenoje abu mačai baigėsi lygiosiomis.

Itin skausmingai baigėsi kovo 4-ąją vykęs pirmasis komandų susitikimas, kuris tuo pačiu buvo ir 2017 metų sezono atidarymas. Marijampolės manieže vykusios permainingos rungtynės baigėsi lygiosiomis 3:3, o komandos sugebėjo apsikeisti įvarčiais jau per teisėjo pridėtą laiką.

Balandžio 29-ąją komandos susitiko Jonavoje, „Sūduva“ greitai išsiveržė į priekį, bet 52 min. šeimininkai kuriozinėje situacijoje rezultatą išlygino. Vis dėlto per likusį laiką marijampoliečiai įmušė dar triskart ir nugalėjo 4:1.

Birželio 15-ąją komandos vėl susitiko Marijampolėje, „Sūduva“ vėl pirmavo po 41 min. Karolio Laukžemio įmušto įvarčio, bet „Jonava“ 84 min. rezultatą išlygino ir dar kartą išsivežė iš Sūduvos sostinės tašką.

Naujausias puslapis „Sūduvos“ ir „Jonavos“ dvikovų istorijoje buvo parašytas prieš mėnesį. Komandos vėl susitiko Jonavoje, o įsibėgėjusi „Sūduva“ nepaliko iš varžovų gynybos akmens ant akmens ir nugalėjo net 5:0.

Po skaudaus pralaimėjimo „Sūduvai“ Jonavos komanda greitai atsitiesė ir sužaidė puikią 4 rungtynių seriją, kurios metu buvo pralaimėta tik „Trakams“ 1:2. Tuomet jonaviškiai pirmavo 1:0, bet praleido lemtingus įvarčius 85 ir 91 min.

Per kitas rungtynes namie 2:1 buvo įveiktas „Atlantas“ ir 3:0 – „Utenis“, o tikra vyšnia ant torto tapo 31-ojo turo rungtynės Vilniuje su „Žalgiriu“, kurias svečiai laimėjo net 4:2.

Trečiadienį abi komandos į aikštę dėl diskvalifikacijų negalės deleguoti stipriausių sudėčių. „Sūduvai“ negalės padėti Karolis Laukžemis, per rungtynes su „Trakais“ gavęs ketvirtąją geltonąją kortelę. „Jonava“ per mačą su „Žalgiriu“ prarado 2 žaidėjus: puolėjas Laurynas Stonkus taip pat buvo įspėtas 4-ąjį kartą, o saugas Karolis Šilkaitis – pašalintas iš aikštės.

„Sūduvos“ ir „Jonavos“ rungtynės Marijampolėje trečiadienį prasidės 18 val. Aistruoliai jau gali įsigyti bilietus į šį mačą bilietai.lt kasose ir tinklalapyje. Iš anksto įsigyjami bilietai kainuoja tik 1,5-2,5 euro, rungtynių dieną jie – brangesni.

5 bilietus, tradiciškai, galima įsigyti už 4 kainą (išankstinėje prekyboje – 10 eurų, rungtynių dieną – 12 eurų), vaikai iki 13 metų į rungtynes įleidžiami nemokamai, o moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos.

KAUKIMĖS DĖL TITULO KARTU!