„Sūduvos“ kelyje – „Kauno Žalgiris“

Marijampolės „Sūduva“ šeštadienį 13 val. Prezidento Valdo Adamkaus VDU sporto centre žais „Optibet A lygos“ 13 turo rungtynes su „Kauno Žalgiriu“. Mačą tiesiogiai transliuos „TV3play” platforma.

Šiuo metu abi komandos yra kaimynės lygos turnyro lentelėje: „Sūduva“ turi 17 taškų ir žengia penkta, o 2 taškais mažiau turintys kauniečiai yra laipteliu žemiau. Abi komandos per 12 mačų iškovojo po 4 pergales, bet marijampoliečiai lygiosiomis sužaidė 5 kartus, o „Kauno Žalgiris“ – 3.

„Sūduva“ yra įmušusi 12 įvarčių ir praleidusi 8, o Kauno ekipos santykis yra neigiamas – 14:16.

Pasak Marijampolės komandos vyriausiojo trenerio Moguelio Moreiros asistento Eivino Černiausko, „Kauno Žalgiris“ yra „mėgstanti žaisti su kamuoliu ir žinanti, kaip tai reikia daryti, komanda.“

„Varžovai yra gerai pasirengę fiziškai, dažnai naudoja aukštą spaudimą, labai greitai pereina iš gynybos į ataką,  – kalbėjo treneris. – „Kauno Žalgiris“ laimėjo dvejas pastarąsias rungtynes, todėl komandos psichologinė būsena yra kur kas geresnė.“

E. Černiauskas išskyrė du kauniečių žaidėjus.

„Du žaidėjai, kurie daro skirtumą komandoje, yra Gratas Sirgėdas ir Mahomedas Bahlouli. Jie yra neabejotini lyderiai, kurie valdo komandos žaidimą“, – sakė treneris.

Pirmąsias sezono tarpusavio rungtynes „Sūduva“ ir „Kauno Žalgiris“ žaidė „Hikvision“ arenos manieže kovo 19 dieną. Tuomet mačas baigėsi lygiosiomis 1:1.