„Sūduvos“ kelyje – galingai sezoną pradėjęs „Panevėžys“

„Sūduvos“ kelyje – galingai sezoną pradėjęs „Panevėžys“

Marijampolės „Sūduva“ per „Optibet A lygos“ trečiojo turo rungtynes trečiadienį 19 val. savo manieže priims lygos lyderio poziciją užimantį „Panevėžį“.

„Sūduva“ sezoną pradėjo pralaimėjimu ir pergale. Per pirmąsias rungtynes marijampoliečiai 2:4 nusileido „Kauno Žalgiriui“, tačiau per antrąsias 2:0 įveikė Kauno r. „Hegelmann“ ekipą. Tai buvo ne tik pirmoji komandos pergalė sezone, bet ir pirmasis laimėjimas elitinėje lygoje komandos vyriausiajam treneriui Dovydui Lastauskui.

Vis dėlto ilgiau pasidžiaugti pergale marijampoliečiams nebuvo kada.

„Nuotaika komandoje yra, kaip visuomet, darbinga. Žinoma, po pergalės ji buvo labai gera, tačiau iki rinktinių pertraukos turime gana įtemptą tvarkaraštį, tad reikia žiūrėti į ateitį ir ruoštis kitam varžovui“, – taip apie trumpą džiaugsmo akimirką sakė D.Lastauskas.


BŪKITE SU „SŪDUVA“, ĮSIGYKITE NARYSTĘ INTERNETU DABAR!

PREKYBOS VIETOS:
MAXIMA XX, informacijos skyrius, Bažnyčios g. 38
MAXIMA XXX, informacijos skyrius, V. Kudirkos g. 3
Marijampolės kultūros centro bilietų kasa, Vilkaviškio g. 2


„Panevėžys“ priežasčių džiaugsmui turi dar daugiau. Aukštaitijos sostinės komanda abejas pirmąsias rungtynes laimėjo rezultatu 4:0. Iš pradžių taip Gargžduose buvo nugalėta „Banga“, o vėliau Vilniuje nepalikta vilčių „Riteriams“. Įdomu, kad įvarčius panevėžiečiams pelnė net 7 skirtingi žaidėjai.

„Laukia labai stiprus varžovas. Mano manymu, „Panevėžys“ dabar yra viena geriausiai žaidžiančių komandų lygoje. Tai yra didelis trenerio nuopelnas. Puikiai matosi komandos žaidimo braižas, o komanda nuo pirmųjų turų demonstruoja puikią formą, – apie būsimus varžovus kalbėjo „Sūduvos“ treneris. – Varžovų žaidimas yra paprastas ir užtikrintas, jis paremtas labai greitomis atakomis, nes komanda šioje srityje turi labai didelį potencialą. Žinoma, negalima nuvertinti ir jų gynėjų darbo. Jie žaidžia užtikrintai, tą rodo 0 praleistų įvarčių.“

„Sūduvos“ laukia didelis iššūkis, tačiau komanda stengsis ir vėl pademonstruoti tas savybes, kurios džiugino žiūrovus per pirmuosius mačus. Pirmiausia – kovingumą.

„Su treneriu Vaidu Slavicku analizavome varžovus, parengėme žaidimo planą ir stengėmės per trumpą laiką visą informaciją perduoti žaidėjams. Jie stengsis rungtynių metu padaryti viską, ką gali, o kaip mums seksis – pamatysime“, – sake D.Lastauskas.