„Sūduvos“ kelyje – dėl išlikimo kovojantis „Utenis“

„Sūduvos“ kelyje – dėl išlikimo kovojantis „Utenis“

194

 

 

Iki „Smscredit.lt A lygos“ ketvirtojo rato pabaigos liko vos vienas turas. Po jo šešios stipriausios lygos komandos toliau varžysis dėl apdovanojimų, viena iškris iš aukščiausio Lietuvos futbolo diviziono, o dar viena kovos dėl išlikimo lygoje.

 

Būtent sekmadienio rungtynių „Sūduvos“ oponentai Utenos „Utenio“ futbolininkai ir kovoja dėl išlikimo lygoje. Uteniškiai rikiuojasi septintoje turnyrinės lentelės vietoje ir vienu tašku lenkia paskutinėje vietoje esantį „Kauno Žalgirį“. Paskutinę vietą po keturių ratų užėmusi ekipa iškris iš lygos, o septintoje vietoje liksianti komanda žais pereinamąsias rungtynes su Pirmos lygos vicečempionais.

 

Jau aišku, kad „Uteniui“ pakilti aukščiau nei septintoji vieta nepavyks, tad Utenos miesto reprezentacinė ekipa mėgins išsilaikyti esamoje vietoje ir išvengti tiesioginio iškritimo.

 

Sekmadienio rungtynės svarbios bus ir „Sūduvos“ klubui. Dėl „Smscredit.lt A lygos“ apdovanojimų kovojantys marijampoliečiai trimis taškais atsilieka nuo ketvirtoje vietoje esančio Klaipėdos „Atlanto“. Iškovojus pergalę Utenoje bei palankiai susiklosčius aplinkybėms kituose stadionuose „Sūduva“ gali pakilti į trečiąją turnyrinės lentelės vietą, kas leistų penktame lygos rate žaisti daugiau rungtynių namuose.

 

„Uteniui“ šiame sezone dar nepavyko „nuskriausti“ „Sūduvos“ futbolininkų, būtent pastarieji šventė tris pergales tarpusavio susitikimuose iš tiek pat galimų. Dvejos rungtynės Marijampolėje baigėsi identišku rezultatu 2:1 „sūduviečių“ naudai, o rungtynės Utenoje susiklostė kiek lengviau ir marijampoliečiai šventė pergalę 4:0.

 

Paskutiniame „Smscredit.lt A lygos“ ture tiek „Sūduva“, tiek „Utenis“ iškovojo svarbius taškus. Tiesa, „Sūduva“ namuose rezultatu 2:0 palaužusi „Kauno Žalgirį“ iškovojo tris, o „Utenis“ paskutinėmis rungtynių minutėmis išlygino rezultatą ir pasidalino po tašką su Kauno „Stumbru“.

 

28-ojo „Smscredit.lt A lygos“ turo rungtynės Utenoje tarp „Utenio“ ir Marijampolės „Sūduvos“ vyks artėjantį sekmadienį (spalio 16 d.), 14 valandą.