„Sūduvos“ ir „Jelgavos“ susitikime – kovingos lygiosios

„Sūduvos“ ir „Jelgavos“ susitikime – kovingos lygiosios

„Arvi“ futbolo arenos maniežas

Marijampolės „Sūduva“ 1-1 Jelgavos „Jelgava“

59’ [0-1]

60’ [1-1] M. Artiparmakovski

 

Marijampolės komanda rungtynes pradėjo tokia sudėtimi: I. Kardum, V. Slavickas, D. Galkevičius, G. Matulevičius, O. Verbickas, R. Vėževičius, A. Gurenka, M. Altiparmakovski ir trys peržiūroje dalyvaujantys užsieniečiai.

 

Marijampolės „Sūduva“ šiandien sužaidė antrąsias „Žiemos taurės“ rungtynes. Nors Jelgavos „Jelgava“ pirmieji išsivežė į priekį antrojo kėlinio viduryje, tačiau prabėgus vos minutei „Sūduva“ sugebėjo išlyginti rezultatą. Marijampolės ekipa su svečiais iš Jelgavos pasidalino po tašką.

 

Rungtynių „Arvi“ futbolo arenos pradžia buvo vangoka, didžioji dalis žaidimo vyko aikštės viduryje. Pirmasis pavojus kilo prie „Sūduvos“ vartų, 18-ąją minutę, kuomet greitos atakos metu, po tolimo perdavimo iš aikštės vidurio pavojingai į baudos aikštelę kirto „Jelgavos“ saugas Mindaugas Grigaravičius, bet jo smūgį iš toli atrėmė „Sūduvos“ vartininkas Ivanas Kardumas.

 

Po keturių minučių du pavojingus išpuolius surengė „Sūduva“ ir abiejų iš jų smaigalyje atsidūrė puolėjas Marjanas Altiparmakovskis. Pirmosios iš progų metu puolėjas aikštės viduryje išprovokavo varžovų gynėjų klaidą ir perėmęs kamuolį pasileido į greitą ataką, įsiveržęs į baudos aikštelę makedonas smūgiavo į tolimąjį vartų kampą, tačiau netiksliai. Po kelių epizodų atakos smaigalyje atsidūręs „Sūduvos“ puolėjas dar kartą mėgino pasiųsti kamuolį į „Jelgavos“ tinklą, tačiau šį kartą kamuolį atmušė vartininkas.

 

Besibaigiant pirmajam kėliniui iš toli pramušti varžovų vartininką mėgino „sūduvietis“ Ovidijus Verbickas, tačiau iš maždaug 20 metrų atstumo smūgiavęs Marijampolės ekipos futbolininkas buvo kiek netikslus ir stipriai smūgiuotas kamuolys pralėkė šalia viršutinio vartų kampo.

 

Antrojo kėlinio viduryje komandos apsikeitė įvarčiais. 59 minutę tiksliu smūgiu iš baudos „Sūduvos“ baudos aikštelės vidurio pasižymėjo vienas iš „Jelgavos“ atakuojančių žaidėjų. Prabėgus vos minutei pusiausvyrą atstatė poros gerų progų pirmoje rungtynių pusėje neišnaudojęs M. Altiparmakovskis. Puolėjas gavęs kamuolį maždaug ties 11 metrų žyma stovėjo nugara į vartus, tačiau sugebėjo besisukdamas smūgiuoti į vartų plotą ir gana nepatogus smūgis varžovų vartininkui atsidūrė vartų tinkle.

 

Per likusį rungtynių laiką rimtesnių progų įvarčiui pasiekti nebebuvo. „Sūduva“ ir „Jelgava“ tarptautiniame „Žiemos taurės“ turnyre pasidalino po tašką. Kitas kontrolines rungtynes Marijampolės „Sūduva“ žais vasario 18 dieną su Kauno „Stumbro“ ekipa.