„Sūduvos“ informaciniu partneriu tapo 15min

„Sūduvos“ informaciniu partneriu tapo 15min

Šalies futbolo lyderio pozicijas jau trečius metus iš eilės užimanti Marijampolės „Sūduva“ turi informacinį rėmėją. Juo tapo portalas 15min, globosiantis klubą ne tik UEFA Čempionų lygos atrankoje, bet ir viso 2020-ųjų sezono metu.

15min komanda lydės „Sūduvą“ Europos taurių turnyrų rungtynėse išvykose ir namuose, rengs tiesiogines transliacijas, specialias laidas, išskirtinius interviu, vaizdo ir fotoreportažus bei tinklalaides.

„Marijampolės „Sūduva“ savo paprastumu, darbštumu ir nuosekliu darbu tapo sėkminga futbole, o 15min šiam žaidimui niekada nebuvome abejingi. Didžiuojamės savo tinklalaide „Skrieja kamuolys“ ir video laida „Vieni vartai“, futbolo naujienoms ir istorijoms irgi skiriame didelį dėmesį, o bendradarbiaudami su „Sūduva“ turėsime dar daugiau galimybių papasakoti skaitytojams įdomių dalykų“, – sakė 15min sporto redaktorius Kęstas Rimkus.

„15min išsiskiria turinio apie futbolą gausa, jis pateikiamas įvairiose platformose, o „Sūduva“ nuolat ieško naujų būdų sudominti žmones, pakviesti juos palaikyti komandą. Tikiu, kad mūsų patnerystė bus abipusiai naudinga, o daugiausiai laimės futbolo gerbėjai“, – sakė „Sūduvos“ prezidentas Vidmantas Murauskas.

„Sūduva“ – vienintelis Lietuvos klubas, šiais metais dalyvausiantis UEFA Čempionų lygos atrankoje. Pastaruosius trejus metus Marijampolės komandai pritrūko vos vieno žingsnio iki istorinio pasiekimo – dalyvavimo UEFA Europos lygos grupių etape.

„Sūduva“ šiais metais gins tris titulus, o dėl pirmojo – LFF Supertaurės – kovos jau šį šeštadienį, vasario 29-ąją Vilniuje su „Žalgiriu.