„Sūduvos“ futbolininkus ir 2019 m. gaivins OSHEE

„Sūduvos“ futbolininkus ir 2019 m. gaivins OSHEE

Lietuvos futbolo čempionė Marijampolės „Sūduva“ ir populiarių funkcinių gėrimų gamintojas OSHEE pratęsė bendradarbiavimą 2019 metams.

„Mūsų klubui labai svarbu tobulėti visose srityse – ne tik žaidžiant futbolą aikštėje. Džiaugiamės, kad su OSHEE šiais metais sugebėjome savo sportininkams pasiūlyti tokį aukšto lygio produktą. Taip pat smagu, kad mūsų bičiulių sąrašas vis plečiasi, o „Sūduva“ įrodo, kad gali būti geras partneris įvedant produktus į rinką ar stiprinant jų įvaizdį, žinomumą ne tik Sūduvos krašte, bet ir visoje Lietuvoje“, – pratęstu bendradarbiavimu džiaugėsi „Sūduvos“ prezidentas Vidmantas Murauskas.

Vienas OSHEE vadovų Maciejus Tarasinas taip pat džiaugėsi pirmaisiais bendradarbiavimo su „Sūduva“ metais.

„OSHEE yra rinkos lyderiai funkcinių gėrimų kategorijoje kaimyninėje Lenkijoje, džiaugiamės, kad mūsų produktas vis labiau įsitvirtina ir Lietuvoje. Prie to, be abejo, svariai prisidėjo ir „Sūduva“. Bendradarbiavimą su stipriausia Lietuvos futbolo komanda labai vertiname, tai yra vienas mūsų prioritetų, todėl džiaugiamės, kad draugausime ir 2019-aisiais“, – sakė M. Tarasinas.

2018-aisiais „Sūduva“ pirmą kartą klubo istorijoje tapo Lietuvos čempione, o 2019-ųjų čempionate po 29 turų taip pat užima pirmąją vietą.