„Sūduvos“ futbolininkai aplankė Petro Armino pagrindinę mokyklą

„Sūduvos“ futbolininkai aplankė Petro Armino pagrindinę mokyklą

 

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai trečiadienį po treniruotės apsilankė Marijampolės Petro Armino pagrindinėje mokykloje. Gerai nusiteikusius vaikus futbolininkai linksmino rodydami triukus, parodė, kaip yra atliekamas apšilimas, pasivaržė žaisdami „kvadratą“.

 

Į mokyklos sporto salę įžengę žaidėjai ir treneriai pirmiausia buvo apipilti klausimais, o vėliau ėmėsi darbo. Pirmiausia Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Darius Gvildys, padedamas Pauliaus Daukšos ir Povilo Kiselevskio, padėjo vaikams apšilti.

 

Po apšilimo futbolininkai vienas po kito parodė vaikams, kaip reikia įveikti trenerių pastatytas klūtis žongliruojant kamuoliu.

 

Mokiniai ir „Sūduvos“ futbolininkai išbandė jėgas ir žaisdami „kvadratą“ bei bandydami atimti kamuolį vieni iš kitų.

 

Pamokos pabaigoje mokyklos direktorius Raimundas Valiukas iteikė „Sūduvos“ komandai padėkos raštą, kuriame dėkojo klubui už bendradarbiavimą.

 

Savo ruožtu Marijampolės „Sūduvos“ treneris Audrius Ramona įteikė visų trijų susitikime dalyvavusių klasių atstovams kvietimus į komandos namų rungtynes, o vėliau surengė paskutinę žongliravimo rungtį, kurioje nugalėję mokiniai buvo apdovanoti FK „Sūduva“ futbolininkų varžybų ir treniruočių marškinėliais.

 

Futbolo klubas „Sūduva“ džiaugiasi galimybe apsilankyti Petro Armino vidurinėje mokykloje, tikisi sulaukti jaunųjų sirgalių stadione ir ateityje pratęsti užmegztą bendradarbiavimą.

 

Futbolo klubas „Sūduva“ taip pat dėkoja Marijampolės televizijai, kuri įamžino futbolininkų ir Petro Armino vidurinės mokyklos mokinių susitikimą.

 

[print_gllr id=5121]