„Sūduvos“ esporto žaidėjas debiutavo tarptautinėje arenoje

„Sūduvos“ esporto žaidėjas debiutavo tarptautinėje arenoje

Šią savaitę Aironas Baniulis („Sūduva“) ir Domas Burba („Hegelmann“) turėjo galimybę varžytis prestižiniame EA SPORTS FIFA 23 Global Series turnyro „PLAY-IN“ etape. Abu žaidėjai šią teisę iškovojo Esporto A lygos čempionate užėmę pirmąją ir antrąją vietas.

LFF.lt

Tai buvo pirma kartas, kai mūsų šalies atstovai turėjo progą išbandyti jėgas su pajėgiausiais pasaulio FIFA esporto žaidėjais ir klubais. Abiems atstovams sekasi gan skirtingai, bet Aironas ir Domas sutiko, kad tai buvo neįkainojama patirtis.

„Manau, kad asmeniškai man pasisekė neblogai, bet tikrai galėjau geriau. Žaidžiau prieš vienus iš geriausių FIFA esporto žaidėjų ir su kiekvienu iš jų kovojau iki paskutinės minutės. Žinoma, tai buvo tik pirmas toks mano turnyras, tad ateityje, manau, pasieksiu žymiai aukštesnių rezultatų”, – teigė „Hegelmann“ atstovas D.Burba.

Visi D.Burbos varžovai yra puikiai žinomi profesionalai, atstovaujantys nacionalinėms rinktinėms.

Tuo tarpu A.Baniulis kovojo, bet Marijampolės atstovui nepasisekė iškovoti nė vienos pergalės. Abu žaidėjai nepateko į kitą etapą, bet neabejojama, kad ši patirtis pasitarnaus kitų metų Esporto A lygos čempionate ir tarptautiniuose turnyruose.