„Sūduvos“ abonementų savininkų registracija

„Sūduvos“ abonementų savininkų registracija

Birželio 11 d. 18 val. Marijampolės „Sūduva“ priims Vilniaus „Žalgirį“.  Prašome visų „Sūduvos“ abonementų savininkų užpildyti žemiau esančią formą. Jūsų asmeniniai duomenys bus tvarkomi laikantis LR įstatymų.

Renginio vietoje vyresni nei 6 metų žiūrovai privalo dėvėti medicinines kaukes ar respiratorius, kurie priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį ir burną (kaukių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei).

Futbolo gerbėjai, turintys viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) prašomi į rungtynių vietą nevykti, organizatoriams tokius asmenis draudžiama įleisti į stadioną. Žiūrovai, kuriems rungtynių vietoje pasireiškia viršutinių kvėpavimo takų ligų susirgimų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), privalo nedelsiant palikti areną, jiems rekomenduojama konsultuotis Karštąja koronaviruso linija tel. 1808 arba susisiekti su savo šeimos gydytoju konsultacijai.


JEI JAU PILDĖTE ŠIĄ FORMĄ ANKSČIAU, ANTRĄ KARTĄ TO DARYTI NEREIKIA!