„Sūduvos-2“ pergalių seriją nutraukė „Rūdupis“

„Sūduvos-2“ pergalių seriją nutraukė „Rūdupis“

„Arvi“ futbolo arenos treniruočių aikštynas

Rungtynių teisėjas – Šarūnas Tamulynas

Marijampolės „Sūduva-2“ 2-4 Prienų „Rūdupis“

63‘ [1-0] T. Radzinevičius

69‘ [1-1] M. Grigaravičius

72‘ [1-2] D. Stradalovas

76‘ [2-2] T. Radzinevičius

81‘ [2-3] D. Stradalovas

88‘ [2-4] M. Djabrailov

 

Startinės komandų sudėtys:

 

„Sūduva-2“: J. Popiera, V. Bagdanavičius (40‘ A. Lukšys), D. Isoda, A. Tereškevičius, L. Lukšys, D. Antanavičius, P. Kiselevskis, A. Brokas, T. Valukonis (46‘ G. Kazelis), A. Breivė (46‘ M. Kardokas), T. Radzinevičius.

 

„Rūdupis“:  A. Sikorskij, G. Klevinskas, K. Janonis, M. Grigaravičius, L. Jurevičius, I. Prieskenis, D. Stradalovas, R. Blaževičius, M. Zaleckis, A. Bareikis, M. Djabrailov.

 

XI turo LFF II lygos pirmenių rungtynėse nutrūko „Sūduvos-2“ pergalių serija. Savo aikštėje rungtyniavę marijampoliečiai pripažino Kauno „Stumbro“ dublerinės ekipos „Rūdupio“ pranašumą.

 

Rungtynių pradžia žadėjo permainingą kovą, žaidimas klostėsi apylygiai, abi komandos turėjo progų pelnyti įvarčius, tačiau dažniausiai pritrūkdavo tikslumo. Nors pirmoje rungtynių pusėje progų pelnyti įvarčius turėjo abi ekipos, tačiau jos liko neišnaudotos ir komandos ilsėtis išėjo esant lygiam rezultatui.

 

Nuo antrojo kėlinio vidurio prasidėjo įvarčių liūtis – per 25 minutes buvo pelnyti net šeši įvarčiai. Pirmieji į priekį išsiveržė marijampoliečiai, kuomet vienas rezultatyviausių „Smscredit.lt A lygos“ žaidėjų Tomas Radzinevičius suklaidino gynėją ir maždaug iš 16 metrų atstumo tiksliai smūgiavo į apatinį vartų kampą.

 

„Sūduva-2“ pirmavo neilgai. Jau po 6 minučių buvęs „Sūduvos“ saugas Mindaugas Grigaravičius pasinaudojęs savo greičiu prasiveržė dešiniuoju atakos kraštu, įsiveržė į baudos aikštelę ir tiksliu smūgiu į tolimąjį vartų kampą nuginklavo vartininką.

 

72 minutę „Rūdupį“ į priekį išvedė Deividas Stradalovas, kuris po tolimo perdavimo vienu lietimu iš maždaug 5 metrų atstumo nukreipė kamuolį į vartus.

 

Marijampoliečiams po keturių minučių pavyko atstatyti pusiausvyrą. Tomas Radzinevičius baudos aikštelėje gavo perdavimą ir nestipriu, tačiau tiksliu smūgiu išlygino rezultatą.

 

Per likusį rungtynių laiką „sūduviečiams“ atsilaikyti nepavyko. Iš pradžių įvartį pelnė Deividas Stradalovas, o pačioje susitikimo pabaigoje į baudos aikštelę įsiveržęs ir techniškai sužaidęs Mohamedas Emi Djabrailovas.

 

Tai buvo ketvirtasis „Sūduvos-2“ pralaimėjimas šiame sezone. Kitas rungtynes marijampoliečiai ir vėl žais „Arvi“ futbolo arenos treniruočių aikštyne, rugsėjo 7 dieną, 18 valandą. „Sūduviečiai“ susitiks su antroje vietoje pirmenybėse žengiančias „Fajetono“ futbolininkais.

 

IMG_0280 IMG_0326 IMG_0330 IMG_0340 IMG_0341 IMG_0351 IMG_0362 IMG_0372 IMG_0381 IMG_0387 IMG_0391 IMG_0395