„Sūduvoje“ – kroatas T. Gomeltas

„Sūduvoje“ – kroatas T. Gomeltas

Marijampolės „Sūduvai“ 2022 metais atstovaus vidurio saugas iš Kroatijos Tomislavas Gomeltas.

27 metų futbolininkas žaidimo pagrindų mokėsi gimtinėje, o 2013 metais persikėlė į Londono „Tottenham Hotspur“. Vis dėlto garsiajame Anglijos klube debiutuoti saugui taip ir nepavyko – kroatas buvo skolinamas Belgijos „Royal Antwerp“ ir Italijos „Bari“ komandoms.

2015-aisiais T. Gomeltas tapo pilnaverčiu Bario klubo nariu, tačiau dabar jau iš jo 2 sezonams buvo paskolintas Rumunijos „Cluj“ komandai. 2017 metais saugas grįžo į gimtinę ir sudarė sutartį su „Rijeka“. 2018-ųjų pradžioje futbolininkas buvo paskolintas Ispanijos antrosios lygos „Lorca“ ekipai, o vasarą sugrįžo į Rumuniją – Bukarešto „Dinamo“ komandą.

2019-ųjų žiemą T. Gomeltas grįžo į Italijos „Serie B“ – tapo „Crotone“ nariu. Su šia ekipa „Sūduvos“ naujokas iškovojo kelialapį į „Serie A“ ir 2020-2021 m. sezono pradžioje pasirodė aikštėje per dvejas elitinės lygos rungtynes.

Sezono viduryje saugas persikėlė į tuomet Olandijos aukščiausioje lygoje žaidusį „ADO Den Haag“. 2021-aisiais „Eredivisie“ čempionate kroatas sužaidė 10 rungtynių, per kurias pelnė 1 įvartį.

Tomislavo Gomelto įvartis Olandijos čempionate (4:04):

Pasirengimą naujam sezonui sausio 17-ąją pradėjusi „Sūduva“ trečiadienį sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes, o antrasis kontrolins mačas Marijampolės „Hikvision“ arenos manieže bus žaidžiamas sausio 30 d. (sekmadienį) nuo 14 val. su Telšių „Džiugu“.


BILIETAI Į RUNGTYNES
2022 metų „Sūduvos“ abonementai (35€; vasario 1 d. kaina didės)
Sausio 30 d. 14:00 „Sūduva“ – Telšių „Džiugas“ (3-5€)


adodenhaag.nl nuotrauka