„Sūduviečiai“ futbolo paslapčių mokino P. Armino pagrindinės mokyklos moksleivius (foto, video)

„Sūduviečiai“ futbolo paslapčių mokino P. Armino pagrindinės mokyklos moksleivius (foto, video)

IMG_0140

 

 

Trys Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai šiandien aplankė Petro Armino pagrindinės mokyklos moksleivius. Marius Šoblinskas, Maximiliano Ugge ir Vaidas Slavickas suvienijo jėgas ir tapo mokytojais.

 

Tačiau šį kartą futbolininkams didelių sunkumų nekilo, nes šie vaikus mokino futbolo paslapčių. P. Armino pagrindinės mokyklos mokiniai įdėmiai klausėsi savo mokytojų bei atliko pilną treniruotę nuo apšilimo iki futbolo žaidimo.

 

Po pamokos savo mintimis pasidalinęs „Sūduvos“ saugas Marius Šoblinskas džiaugės vaikų noru žaisti futbolą bei padėjo jauniesiems futbolo entuziastams geriau suprasti šį žaidimą.

 

„Vyko labai maloni akcija Petro Armino pagrindinėje mokykloje. Jos metu kartu su vaikais dirbome futbolo pamokoje. Mokiniai labai šauniai mus priėmė ir dirbo kartu, stengėsi bei noriai atlikinėjo pratimus.“ – pasakojo M. Šoblinskas.

 

Trys „sūduviečiai“ savo treniruotėje turėjo daugiau nei 30 mokinių, tačiau didelių sunkumų suvaldyti didelį vaikų būrį nekilo. M. Šoblinskas neslėpė, jog buvo malonu dirbti su vaikais, kurie nuoširdžiai stengiasi.

 

„Mokiniai tikrai noriai dirbo ir stengėsi, bet apie jų technines futbolo savybes dar sunku kažką pasakyti. Labai smagu, kad tiek mes, tiek mokiniai nuotaikingai dirbome ir taip praskaidrinome rudeniškas nuotaikas.“

 

 


 

 

 

IMG_0146 IMG_0135 IMG_0132  IMG_0125 IMG_0121 IMG_0110 IMG_0108 IMG_0104 IMG_0091 IMG_0088  IMG_0082 IMG_0065 IMG_0062 IMG_0046 IMG_0044