„Sūduva“ žengė į LFF taurės turnyro ketvirtfinalį

„Sūduva“ žengė į LFF taurės turnyro ketvirtfinalį

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai per LFF taurės turnyro aštuntfinalio rungtynes Vilniuje sutriuškino „Trakus“ 3:0 (1:0) ir žengė į ketvirtfinalį.

Marijampoliečiai aktyviai pradėjo rungtynes ir jau jų pradžioje Trakų komandą po Gersono Acevedo ir Karolio Laukžemio smūgių teko gelbėti vartininkui. Vis dėlto ir jis buvo priverstas kapituliuoti, kai 15 min. po Semiro Kerlos perdavimo iš krašto K. Laukžemis galva numetė kamuolį Andro Švrljugai. Pirmąjį kroato smūgį šeimininkų vartininkas atrėmė, bet antruoju mūsų komandos gynėjas pasiuntė kamuolį į vartus.

Po pertraukos „Trakai“ surengė keletą pavojingų atakų, bet visos jų viltys išsigelbėti nuo pralaimėjimo buvo sužlugdytos 79 ir 80 min. Iš pradžių po keitimo aikštėje pasirodęs Julius Kasparavičius pats nukreipė kamuolį į vartus, o netruku perdavė jį laisvam Ovidijui Verbickui, kuriam beliko sušaudyti trakiškių vartų sargą.

Per likusį rungtynių laiką „Trakams“ nepavyko surengti jokio rimtesnio bandymo išsigelbėti, „Sūduva“ kontroliavo žaidimą, galėjo pelnyti ir daugiau įvarčių, bet mačas baigėsi rezultatu 3:0.

Artimiausias rungtynes „Sūduva“ žais birželio 23 d. (trečiadienį) Marijampolėje su Vilniaus „Žalgiriu“. Aistruoliai jau gali įsigyti išankstinius (pigesnius) bilietus į šį mačą.

Juliaus Kasparavičiaus komentaras apie rungtynes