„Sūduvos” ir „Žalgirio” dvikovoje – lygiosios

„Sūduvos” ir „Žalgirio” dvikovoje – lygiosios

 

Marijampolės „Arvi” futbolo arena

Rungtynių teisėjas – Darius Petraška

Marijampolės „Sūduva” – VMFD „Žalgiris”

71′ [ 0 – 1 ] Kamilis Bilinski

87′ [ 1 – 1 ] Tomas Radzinevičius

 

„Sūduva”: P.Davidovs,  V.Bagdanavičius ( 88′ V.Lasevičius ), T.Snapkauskas, M.Ugge, P.Bašič, P.Kiselevskis, M.Šoblinskas, V.Baranovskij, A.Brokas, N.Valskis, T.Radzinevičius.

„Žalgiris”:  A.Vitkauskas, A.Skerla, A.Jankauskas, V.Šilėnas, A.Švrljuga, A.Žulpa, M.Kuklys, P.Komolov ( 70′ R.Radavičius ), S.Nyuiadzi ( 59′ P.Janušauskas ), R.Leliūga ( 79′ A.Velička ), K.Bilinski.

 

Rungtynes komandos pradėjo žaisdamos atsargiai, didelę įtaką žaidimui turėjo ir nuo lietaus permirkusi žolė.

 

Ilgą laiką komandoms nesisekė sukurti realių progų įmušti. Sužaidus kiek daugiau nei pusę kėlinio Nerijus Valskis atliko puikų perdavimą Valentinui Baranovskiui, kuris atsidūrė prieš pat „Žalgirio” vartininką Armantą Vitkauską. Deja, „Sūduvos” saugui nepavyko atlikti tikslaus smūgio – kamuolys skriejo tiesiai į vartininką, kuris savo darbą atliko gerai.

 

Dar vieną puikią galimybę „Sūduva” turėjo 32 mačo minutę. V.Baranovskis vėl atsidūrė puikioje padėtyje, tačiau šįkart perdavė kamuolį Audriaus Broko link, kuriam kamuolio sustabdyti nepavyko, tačiau jis atšoko tiesiai N.Valskiui į kojas. Rezultatyviausias „Smscredit.lt A lygos” futbolininkas vėl atliko kokybišką smūgį į vartus, o svečius nuo įvarčio išgelbėjo tik vartų virpstas.

 

„Sūduva” turėjo ir puikią galimybę pelnyti įvartį „į pertrauką”. Dėmesio centre vėl atsidūrė V.Baranovskis. Jis turėjo šansą mušti iš maždaug 16 metrų. Vis dėlto „Sūduvos” saugo pažeme smūgiuotas kamuolys skriejo greta virpsto.

 

Antrajame kėlinyje komandos žaidė ne taip aktyviai ir beveik nesukūrė progų įmušti. 71 rungtynių minutę iš „Sūduvos” gynėjo Maximiliano Ugge kamuolį perėmė „Žalgirio” puolėjas Kamilis Bilinski. Rezultatyviausias Vilniaus klubo futbolininkas nusivarė kamuolį iki aikštės šeimininkų vartų ir nukreipė jį į vartus. Taigi viena „Sūduvos” klaida lėmė, kad pranašumo neturėję svečiai išsiveržė į priekį.

 

Rungtynėms artėjant į pabaigą, „Sūduvai” pavyko surengti rezultatyvią ataką. Ne pirmą kartą šiame sezone, svarbiu faktoriumi tapo Tomo Radzinevičiaus meistriškumas. Marijampolės klubo puolėjas gavo kamuolį baudos aikštelėje, apsisuko ir klastingu smūgiu „nuginklavo” A.Vitkauską.

 

Jau per pridėtą rungtynių laiką puikios progos neišnaudojo Andrius Velička. Jis iš keleto metrų smūgiavo į vartus, bet kamuolys pataikė į vartų virpstą. Taigi Marijampolės ir Vilniaus komandų kova baigėsi lygiosiomis.