Dešimtyje likusi „Sūduva” neatsilaikė prieš „Žalgirį”

Dešimtyje likusi „Sūduva” neatsilaikė prieš „Žalgirį”

Marijampolės „Arvi” futbolo arena

Rungtynių teisėjas – Sergėjus Slyva

Marijampolės „Sūduva” – VMFD „Žalgiris”

30′ [ 0 – 1 ] Linas Pilibaitis

59′ [ 0 – 2 ] Rytis Leliūga

82′ [ 0 – 3 ] Kristis Andreou

 

12′ T.Snapkauskas pašalintas iš aikštės

 

„Sūduva”: D.Bartkus, D.Isoda, M.Ugge, V.Bagdanavičius ( 66′ M.Kovačevič ), T.Snapkauskas, K.Chvedukas, P.Kiselevskis, A.Vaskela, A.Brokas ( 78′ A.Brokas ), M.Grigaravičius ( 65′ M.Grigaravičius ), T.Radzinevičius.

 

„Žalgiris”: A.Vitkauskas, D.Šemberas, G.Freidgeimas, A.Švrljuga, A.Yedigaryan, L.Pilibaitis, Andrezinho, A.Žulpa, J.Wilkas, S.Nyuiadzi ( 46′ R.Leliūga ), A.Velička ( 64′ K.Andreou ).

 

Rungtynes su „Žalgiriu” Marijampolės ekipa pradėjo tik su vienu pasikeitimu startinėje sudėtyje ir jis buvo priverstinis – vietoje traumą patyrusio Mariau Činiko aikštėje pasirodė po diskvalifikacijos sugrįžęs Karolis Chvedukas.

 

Rungtynių pradžioje „Sūduvos” ekipą ištiko nenumatyti sunkumai – jau aštuntąją mačo minutę už tai, kad kovoje dėl kamuolio koja kliudė Jakubo Wilko galvą raudona kortele buvo nubaustas gynėjas Tomas Snapkauskas. Taigi po šio epizodo aikštės šeimininkams visą likusį laiką žaidė 10 prieš 11.

 

Po šio epizodo žalgiriečiai padidino savo spaudimą ir stengėsi išsiveržti į priekį. Ilgą laiką „Sūduva” drausmingai gynęsi marijampoliečiai 30 – ąją mačo minutę po kampinio nesugėbėjo „išgautyti” Lino Pilibaičio, kuris tiksliu smūgiu galva nukreipė kamuolį į tinklą.

 

„Sūduvos” futbolininkai pasitaikius progai stengdavosi surengti greitas kontratakas, tačiau nė vienu atveju to padaryti tiksliai nepavyko.

 

Rungtynėse sužaidus apie valandą, „Sūduva” surengti kelias aktyvias atakas ir pažadino gausiai į „Arvi” futbolo areną susirinkusius žiūrovus. Vis dėlto mačo arbitro nuomone pagal taisykles puolime pargriautas Karolis Chvedukas nesuspėjo surįžti į gynybą, o kiekybinę persvarą išnaudojęs „Žalgiris” į gerą smūgio išvedė Rytį Leliūgą, kuris ramiai nukreipė kamuolį į vartus.

 

Po šio epizodo „Sūduvos” futbolinikai palūžo ir nesugebėjo sukurti pavojingesnių momentų prie varžovų vartų. Tuo tarpu „Žalgiris” sugebėjo surengti dar vieną rezultatyvią ataką. 80 – ąją minutę gražią kombinaciją gražiu smūgiu užbaigė Kristis Andreou.