„Sūduva“ užbaigė 2018-ųjų sezoną

Lietuvos čempionės titulą prieš keletą dienų užsitikrinusi Marijampolės „Sūduva“ per paskutiniąsias 2018-ųjų rungtynes namie nusileido Vilniaus „Žalgiriui“ 1:2 (0:1). Galutinėje A lygos turnyro įskaitoje marijampoliečiai surinko 77 taškus, o vilniečiai – 75.

Rungtynės šeimininkams prasidėjo labai nepalankiai – jau 5-ąją minutę buvo praleistas įvartis, kai Rolandas Baravykas pataikė į virpstą, bet kamuolys dėkingai atšoko Sauliui Mikoliūnui, kuriam beliko pasiųsti jį į tuščią vartų kampą.

Vėliau pirmajame kėlinyje vyravo gana klampus futbolas ir tik 37-ąją minutę šeimininkai turėjo puikią progą pasižymėti. Deja, po Vaido Slavicko perdavimo Sandro Gotalas smūgiavo visiškai greta vartų.

Antrame kėlinyje „Sūduva“ siekė perimti iniciatyvą ir galiausiai tą padarė, kai aikštėje pasirodė puolėjas Rigino Cicilia. Vartininkui Armantui Vitkauskui ir „Žalgirio“ gynėjams teko kur kas daugiau darbo, vartų sargui teko savo komandą gelbėti po Aleksandro Živanovičiaus, R. Cicilios ir S. Gotalo smūgių.

Svečių gynybą buvo pralaužta 80-ąją minutę. Po perdavimo į baudos aikštelę kamuolys atšoko tiesiai po Juliaus Kasparavičiaus kojomis, o šis dovana pasinaudojo – tiksliu smūgiu išlygino rezultatą.

Kai atrodė, kad lyderiai pasidalins po tašką, 90-ąją tolimu stipriu smūgiu antrąjį įvartį vilniečiams pelnė Domantas Šimkus.

Po šių rungtynių „Sūduvos“ komanda išsiskirstys atostogų, o vėl susirinks 2019-ųjų pradžioje.