„Sūduva U-18” sugrįžo į pergalių kelią Elitinėje lygoje

„Sūduva U-18” sugrįžo į pergalių kelią Elitinėje lygoje

 

NFA stadionas

Rungtynių teisėjas – Sergėjus Slyva

Kauno „NFA-1999” 2:3 Marijampolės „Sūduva U-18”

2′ [0-1] M. Kiškėnas

15′ [1-1] L. Spiežinskas

25′ [2-1] L. Spiežinskas

65′ [2-2] E. Dubickas

75 [2-3] E. Dubickas

 

Startinė marijampoliečių sudėtis: R. Mikalainis, K. Žukauskas, A. Černius, E. Cikanavičius, D. Antanavičius, I. Mekhrabov, M. Radzevičius, E. Norkevičius, E. Dubickas, M. Kiškėnas, S. Rekašius.

 

Marijampoliečiams rungtynės prasidėjo puikiai. Jau 2 rungtynių minutę Matas Kiškėnas nuginklavo varžovų vartininką ir išvedė marijampoliečius į priekį.

 

„Sūduva U-18” pirmavo kiek daugiau nei 10 minučių. Vienos iš NFA-1999 atakos metu, po puikaus komandos draugo perdavimo vienas prieš „Sūduvos U-18” vartininką išbėgo kauniečių puolėjas Lukas Spiežinskas. Puolėjas pelnė įvartį ir išlygino rezultatą.

 

Pirmo kėlinio viduryje NFA-1999 jau sugebėjo persverti rezultatą. Tas pats Lukas Spiežinskas pelnė antrajį įvartį ir išvedė kauniečius į priekį.

 

Pirmame kėlinyje iniciatyva daugiau priklausė kauniečiams, tačiau ir „Sūduva U-18” turėjo progų rezultatą išlyginti. Po pirmo kėlinio NFA-1999 turėjo minimalų pranašumą.

 

Antrame kėlinyje žaidybinis pranašumas priklausė „sūduviečiams”, kurie kūrė vieną progą po kitos, spaudė savo varžovus ir stengėsi kuo greičiau išlyginti rezultatą.

 

Spaudimas davė vaisių ir 65 minutę suklydus kauniečių gynėjui Edgaras Dubickas perėmė kamuolį, įsiveržė į baudos aikštelę ir tiksliu smūgiu išlygino rezultatą.

 

Jau 75 minutę Edgaras Dubickas išvedė į priekį „sūduviečius”. Marijampoliečių puolėjas suklaidino varžovų gynėją ir iš vartininko aikštelės kampo įmušė savo antrąjį įvartį šiandienos rungtynėse.

 

Marijampoliečiai nutraukė dviejų pralaimėjimų iš eilės seriją ir vėl iškovojo pergalę Elitinės lygos pirmenybėse rezultatu 2:3. Tai buvo jau devintoji „Sūduvos U-18” pergalė, kuri leidžia marijampoliečiams ir toliau pirmauti Elitinės lygos pirmenybėse.