„Sūduva” U-18 iškovojo dar vieną pergalę

„Sūduva” U-18 iškovojo dar vieną pergalę

Marijampolės „Arvi” futbolo arenos treniruočių aikštynas

Rungtynių teisėjas – Artūras Šnekutis

Marijampolės „Sūduva” U-18 – NFA 1999

37′ [ 1 – 0 ] Markas Kardokas

43′ [ 2 – 0 ] Markas Kardokas

80′ [ 3 – 0 ] Edgaras Dubickas  (11m.)

 

„Sūduva”: R.Mikalainis, A.Černius, T.Klimavičius, Kar.Žukauskas,  S.Rekašius ( 71′ E.Cikanavičius ), E.Ulevičius, M.Radzevičius, I.Mekhrabov ( 71′ M.Kiškėnas ), E.Puzara ( 55′ D.Antanavičius ), E.Dubickas, M.Kardokas.

 

Pirmajame rungtynių kėlinyje aikštėje vyko apylygė kova, tačiau pirmieji pavojingas progas sukūrė svečiai – vartininkui Remigijui Mikalainiui teko atremti keletą varžovų smūgių iš toli ir „pasaugoti” komandos draugus išeinant iš vartų.

 

Kėliniui artėjant į pabaigą suveikė nerašyta futbolo taisyklė „neįmuši tu – įmuša tau”. Varžovams neišnaudojus savo galimybės pelnyti įvartį marijampoliečiai surengė ataką, kurio baigėsi rezultatyviu Marko Kardoko smūgiu nuo 16 metrų linijos.

 

Po keleto minučių M.Kardokas dar kartą atsidūrė laiku ir vietoje bei smūgiu iš arti pelnė antrąjį savo ekipos įvartį.

 

Antrojo kėlinio pradžioje abi komandos apsikeitė pavojingai epizodais. R.Mikalainis išgelbėjo savo ekipos vartus po tolimo ir klastingo varžovų smūgio. Marijampoliečiai į tai atsakė dviem pavojingais momentais – Edgaro Dubickas stipriu smūgiu, kurį už galinės linijos nukreipė svečių vartininkas ir M.Kardoko smūgiu galva virš vartų iš baudos aikštelės vidurio.

 

Savo pergalę marijampoliečiai įtvirtino po 80 – ąją mačo minutę Edgaro Dubicko realizuoto 11 metrų baudinio, kurį uždirbo po keitimo aikštėje pasirodęs Eitvydas Cikanavičius.

 

Per likusį laiką nė viena komanda pasižymėti nesugebėjo ir Marijampolės jaunieji futbolininkai iškovojo ketvirtąją pergalę iš tiek pat galimų ( 1 pergalė buvo iškovota po 11 metrų baudinių, už ją skiriami 2 taškai ).