„Sūduva“ tvirtai žengė į LFF taurės turnyro pusfinalį

„Sūduva“ tvirtai žengė į LFF taurės turnyro pusfinalį

Marijampolės „Sūduva“ prieš rinktinėms skirtą pertrauką savo žiūrovams įteikė dar vieną dovaną – LFF taurės turnyro ketvirtfinalyje net 4:1 (2:0) įveikė „Trakus“.

Rungtynės mūsų komandai prasidėjo tiesiog nuostabiai – jau 5 min. po Andro Švrljugos perdavimo iš krašto Karolis Laukžemis galva pasiuntė kamuolį į vartus. 17 min. po puikaus, bet kiek per stipraus, Jeremy Manzorro perdavimo Giedrius Matulevičius atakavo svečių vartininką, o šis skubėdamas išmušė kamuolį tiesiai į savo komandos draugą Modestą Vorobjovą, nuo kurio kamuolys vėl atsidūrė „Trakų“ vartų tinkle.

Dar iki pertraukos „Sūduva“ galėjo padidinti savo persvarą, bet nepasinaudojo keletu dėkingų progų.

Antrajame kėlinyje svečiai sušvelnino skirtumą, kai 63 min. buvo skirtas 11 m baudinys į „Sūduvos“ vartus.

Tačiau po šio smūgio Marijampolės komanda greitai atsigavo ir vėl ėmė kurti progas prie Trakų ekipos vartų. Įvarčiu viena jų virto 81 min., kai Roberto Vėžiavičiaus smūgį svečių vartininkas atmušė taip, kad K. Laukžemiui beliko iš arti pataikyti į tuščius vartus.

Tašką rungtynėse baudos smūgiu 85 min. padėjo J. Manzorro, kai jo smūgiuotas kamuolys atsimušė į sienelėje stovėjusį tą patį M. Vorobjovą ir suklaidinęs vartininką įskriejo į tolimą vartų kampą.

LFF taurės turnyro pusfinalio rungtynės bus žaidžiamos rugsėjo 9 ir 10 dienomis.