„Sūduva“ sužinos galimus varžovus

„Sūduva“ sužinos galimus varžovus

Pirmadienį 14.30 val. UEFA būstinėje bus ištraukti 2018-2019 metų Europos lygos atrankos atkrentamojo etapo burtai. Į šį etapą „Sūduva“ patektų, jei atrankos III etape įveiktų Latvijos čempioną Jūrmalos „Spartaks“.

Atkrentamajame etape Lietuvos ir Latvijos čempionai pateko į antrąjį krepšelį, iš kurio dalyvių bus sudarytos 4 poros.

Skirstytos šiame krepšelyje bus komandos, kurios dalyvaus Čempionų lygos atrankos III etape, tačiau jame pralaimės. Tai gali būti „Malmo“ (Švedija) arba Sėkešfehėrvaro „Vidi“ (Vengrija), Glazgo „Celtic“ (Škotija) arba Atėnų AEK (Graikija) ir „Qarabag“ (Azebaidžanas) arba Borisovo BATE (Baltarusija).

Kitos šio krepšelio dalyvės bus Europos lygos atrankos III etapo kovas laimėjusios komandos: Razgrado „Ludogorec“ (Bulgarija) arba Mostaro „Zrinjski“ (Bosnija ir Hercegovina), Tiraspolio „Sheriff“ (Moldova) arba Reikjaviko „Valur“ (Islandija), TNS (Velsas) arba „Midtjylland“ (Danija) ir Kutaisio „Torpedo“ (Gruzija) arba „Kukes“ (Albanija).

Pirmosios „Sūduvos“ ir „Spartaks“ rungtynės bus žaidžiamos rugpjūčio 9 d. 19 val. Rygos „Skonto“ stadione, antrosios – rugpjūčio 16 d. 20 val. Marijampolės „Arvi“ arenoje.

Visi, norintys keliauti į Rygą autobusu ir palaikyti „Sūduvą“, turėtų kreiptis telefonu 8 658 37794. Kelionės kaina – tik 10 eurų!

Keliausiantys į Rygą savarankiškai dėl bilietų turėtų kreiptis el. paštu info@fksuduva.lt – parašykite savo telefono numerį ir žmonių, kuriems reikės bilietų, skaičių. Rungtynių išvakarėse susisieksime ir informuosime apie bilietų atsiėmimą.


EUROPOS LYGA MARIJAMPOLĖJE – RUGPJŪČIO 16-ĄJĄ!  ĮSIGYKITE BILIETĄ DABAR!