„Sūduva“ sutriuškino „Žalgirį“ ir tapo A lygos lydere (video santrauka)

„Sūduva“ sutriuškino „Žalgirį“ ir tapo A lygos lydere (video santrauka)

Marijampolės „Sūduva“ sekmadienį namie net 3:0 (1:0) sutriuškino Vilniaus „Žalgirį“ ir perėmė iniciatyvą 2017 metų A lygos čempionate. Po šios pergalės „Sūduva“ surinko 59 taškus ir tapo čempionato lydere. „Žalgiris“ turi 58 taškus, o trečiąją vietą užimantys „Trakai“ – 54.

Rungtynes aktyviau pradėjo vilniečiai, tačiau pirmieji įvartį pelnė marijampoliečiai. 7 minutę Karolis Laukžemis iššoko vienas prieš „Žalgirio“ vartininką Armantą Vitkauską ir tiksliu smūgiu į tolimą kampą nepaliko šiam vilčių išgelbėti savo komandą – 1:0.

Žalgiriečiams prireikė nemažai laiko, kad atsigautų po šio šalto dušo.

Kėlinio pabaigoje vilniečiai perėmė iniciatyvą, turėjo keletą progų pasižymėti, tačiau jomis nepasinaudojo Iš pradžių Donovanas Slijngardas smūgiavo virš skersinio, o po keleto minučių pavojingai iš toli mušė Mantas Kuklys, bet kamuolys praskriejo greta virpsto.

Antroje rungtynių dalyje žalgiriečiai vėl surezgė keletą pavojingesnių atakų, bet smūgiuojant pristigdavo tikslumo. Be to, užtikrintai savo komandos vartus gynė „Sūduvos“ vartininkas Ivanas Kardumas.

Rungtynių likimą „Sūduvos“ naudai nulėmė komandos naujokas iš Kroatijos Josipas Tadičius. Aikštėje po keitimo pasirodęs legionierius paskutinėmis minutėmis pelnė du įvarčius ir sužlugdė „Žalgirio“ viltis išsigelbėti.

86 minutę J. Tadičius greitos atakos metu suklaidino A. Vitkauską ir pasiuntė kamuolį po skersiniu, o jau tiksint paskutinėms sekundėms kroatas „uždarė“ puikų Semiro Kerlos perdavimą.

Artimiausias rungtynes „Sūduva“ žais spalio 25-ąją išvykoje su „Uteniu“, o į gimtąjį stadioną sugrįš spalio 29-ąją, kai 15 val. priims Klaipėdos „Atlantą“.

Aistruoliai jau gali įsigyti bilietus į mačą su uostamiesčio komanda bilietai.lt kasose ir tinklalapyje. Iš anksto įsigyjami bilietai kainuoja tik 1,5-2,5 euro, rungtynių dieną jie – brangesni.

5 bilietus, tradiciškai, galima įsigyti už 4 kainą (išankstinėje prekyboje – 10 eurų, rungtynių dieną – 12 eurų), vaikai iki 13 metų į rungtynes įleidžiami nemokamai, o moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos.

KOVOKIME DĖL PERGALĖS KARTU!