„Sūduva“ susirinko į pirmąją treniruotę

„Sūduva“ susirinko į pirmąją treniruotę

Marijampolės „Sūduva“ šiandien susirinko į pirmąją 2021 metų treniruotę ir pradėjo pasirengimą A lygos čempionatui.

Pirmojoje treniruotėje su savo auklėtiniais iš arčiau susipažino naujasis „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Victoras Basadre. Jo bei asistentų Eivino Černiausko ir Audriaus Ramono vadovautose pratybose dalyvavo 22 futbolininkai.

Tai 2020-aisiais komandai atstovavę vartininkai Ivanas Kardumas ir Vilius Stebrys, gynėjai Vaidas Slavickas ir Aleksandras Živanovičius bei saugai Nicolas Gorobsovas, Povilas Leimonas ir Giedrius Matulevičius, komandos naujokai Markas Beneta, Romainas Habranas ir Catalinas Tira, alytiškiai Renatas Banevičius ir Gustas Zabita bei būrys pernai „Sūduvos“ B ekipoje žaidusių futbolininkų.

Treniruotėje trūko Semiro Kerlos, kurį skraidinęs lėktuvas Lietuvoje nusileido jau pratyboms besibaigiant, Jevgeno Jefremovo, kuris į Lietuvą atvyks, kai gimtinėje susitvarkys kelionei reikalingus dokumentus, bei Thomaso Salamono, kurio kelionė į Marijampolę buvo atidėta dėl ligos.


2021-ŲJŲ „SŪDUVOS“ ABONEMENTAS – BŪDAS KIEKVIENAM PRISIDĖTI PRIE KLUBO GYVAVIMO!


„Tai buvo pirmoji treniruotė, bet visų joje dalyvavusių žaidėjų – ir iš pirmosios komandos, ir iš antrosios – nusiteikimas buvo labai geras. Nuo pirmojo pokalbio drabužinėje visi rodė didelį norą klausyti, dirbti, tuo esu labai patenkintas, – po treniruotės kalbėjo „Sūduvos“ vyriausiasis treneris V. Basadre. – Atskirų žaidėjų vertinti po pirmosios treniruotės negalima, kai kurie dėl vėlavusio skrydžio šiandien tik paryčiais pasiekė Marijampolę, o po keleto valandų jau dalyvavo treniruotėje. Svarbiausia, kad yra didelis noras ir nusiteikimas dirbti ir siekti mūsų bendrų tikslų.“

Vienas iš komandos naujokų – gynėjas M. Beneta – teigė, kad pirmoji treniruotė neprailgo.

„Treniruotė buvo lengva, nesudėtinga: apšilimas, kamuolio perdavimai, smulkūs pažaidimai, – sakė „Sūduvos“ naujokas. – Treneris šiek tiek bandė parodyti savo žaidimo supratimą, kokį braižą nori matyti, bet dar anksti apie tai kalbėti, nes komanda nėra pilnai sukomplektuota. Pats treneris pasirodė šiltas, gerai futbolą suprantantis  žmogus, jau per pirmąjį pasikalbėjimą išdėstė, ką ir kaip mato. Man patinka jo mintys ir vizija.“