„Sūduva“ susigrąžino A lygos lyderės poziciją

„Sūduva“ susigrąžino A lygos lyderės poziciją

Marijampolės „Sūduva“ per A lygos 10-ojo turo rungtynes išvykoje 3:0 (2:0) nugalėjo trečioje turnyro lentelės vietoje žengiantį „Kauno Žalgirį“ ir susigrąžino turnyro lyderės poziciją.

Dvikova „Sūduvai“ prasidėjo puikiai – jau 11-ąją minutę krito pirmasis rungtynių įvartis. Paulius Golubickas prasiveržė arčiau vartų ir atliko perdavimą Tosaintui Rickettsui, kuris galingu smūgiu išvedė savo komandą į priekį.

Tai buvo šeštasis legionieriaus iš Kanados įvartis šiame A lygos sezone.

„Kauno Žalgiris“ netrukus atsakė tolimu Lino Pilibaičio smūgiu, tačiau savo vietoje buvo „Sūduvos“ vartų sargas Ivanas Kardumas.

33 minutę žalgiriečių vartininkas Deividas Mikelionis dar kartą traukė kamuolį iš savo ginamų vartų tinklo. „Kauno Žalgiris“ prarado kamuolį savo aikštės pusėje ir tuo pasinaudoję svečiai po efektingo P. Golubicko reido padvigubino rezultatą.

Po pertraukos Mindaugas Čepas metė į kovą Danielį Romanovskį, tad šeimininkai pradėjo žaisti kiek atviriau ir agresyviau. Vis dėlto „Sūduvos“ gynėjai ir vartininkas buvo nepramušami.

„Kauno Žalgirio“ viltis pakovoti bent dėl taško apsunkino antrą geltoną kortelę 73-iąją minutę užsidirbęs Rudinilsonas Silva, o 81-ąją minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Mihretas Topčagičius pelnė trečią „Sūduvos“ įvartį ir padėjo tašką.

11 metrų baudinį tą kartą, išprovokavęs Edvino Kloniūno pražangą, uždirbo P. Golubickas.

Po penktos iš eilės pergalės „Sūduva“ su 24 taškais pakilo į pirmą turnyro lentelės vietą ir lenkia Vilniaus „Žalgirį“ 2 taškais.

Kitas rungtynes marijampoliečiai žais savo stadiono gegužės 18-ąją 19 val. su Kauno „Stumbru“. Futbolo gerbėjai jau gali įsigyti bilietus į šias rungtynes bilietai.lt tinklalapyje ir kasose.