„Sūduva“ sulaukė svečių iš Marijampolės savivaldybės

„Sūduva“ sulaukė svečių iš Marijampolės savivaldybės

Artėja prie pabaigos Marijampolės „Sūduvos“ pasiruošimas antrosioms UEFA Europos lygos atrankos etapo rungtynėms su FK „Liepaja“ klubu. Vienoje iš treniruočių futbolininkai sulaukė netikėtų svečių – komandą aplankė laikinoji Marijampolės merė Irena LUNSKIENĖ .

Savivaldybės atstovai palinkėjo komandai sėkmės, pasveikino tą dieną gimtadienius šventusius futbolininkus ir pakvietė marijampoliečius bei miesto svečius ketvirtadienio vakare susirinkti į stadioną, palaikyti „Sūduvą“ kovoje dėl istorinio šanso – patekimo į trečiąjį UEFA Europos lygos atrankos etapą.

„Futbolas – viena mėgstamiausių mano sporto šakų. Žavus savo vyriškumu, emocijomis, kurios vyrauja tiek aikštėje, tiek tribūnose. Beveik dvi valandas būni įtampoje, džiaugiesi gražiais savo palaikomos komandos žaidimo epizodais,  pergyveni dėl nesėkmių, neretai aikštėje vyksta tikros dramos, kai džiaugsmą nuo nusivylimo skiria kelios sekundės ar centimetrai. Be abejo, kartais tenka apsišarvuoti kantrybe ir ilgokai laukti įvarčio“ – juokavo I.Lunskienė.

Merė stebėjo pirmąsias komandų tarpusavio rungtynes Liepojoje ir tikisi, jog susitikimas Marijampolėje bus toks pat įdomus, kovingas, o svarbiausiai – baigsis sėkmingai „Sūduvai“ ir miesto klubas pratęs kovas Europos futbolo aikštėse.

„Būsiu tribūnose ir ketvirtadienį, o visus marijampoliečius ir miesto svečius kviečiu taip pat ateiti į ARVI areną, sukurti šventišką atmosferą, palaikyti savuosius futbolininkus ir padėti „Sūduvai“ iškovoti galutinę pergalę šioje akistatoje!“ – šiuo palinkėjimu užbaigė pokalbį  I.Lunskienė.

Primename, kad atsakomąsias rungtynes Marijampolės „Arvi“ arenoje „Sūduva“ ir „Liepaja“ komandos žais liepos 20-ją, rungtynių pradžia – 19 val. Futbolo gerbėjai jau gali įsigyti bilietus į šį mačą bilietai.lt interneto svetainėje bei kasose.