„Sūduva“ sugrįžo į pergalių kelią

„Sūduva“ sugrįžo į pergalių kelią

Titulą ginanti Lietuvos futbolo A lygos čempionė Marijampolės „Sūduva“ sugrįžo į pergalių kelią. Vladimiro Čeburino kariauna 6-ojo turo susitikime namie 3:0 (1:0) sutriuškino 7-oje turnyro lentelės vietoje žengiančią „Palangą“.

Palangiškius šią savaitę kaip reikiant kamavo ligos, tačiau pirmame kėlinyje jie gana solidžiai žaidė gynyboje. „Sūduva“ per pirmąsias 40 minučių išsiskyrė Aleksandro Živanovičiaus smūgiu galva ir epizodu, kai Eligijaus Jankausko smūgiuotą kamuolį atrėmė „Palangos“ vartininkas Marijanas Čoričius.

Vis dėlto 41-ąją minutę šeimininkų spaudimas davė savo vaisių. Paulius Golubickas baudos aikštelėje išprovokavo Yao N’Gorano pražangą, o prie 11 metrų atžymos stojęs Tosaintas Rickettsas tiksliu smūgiu išvedė savo komandą į priekį.

Po pertraukos „Sūduva“ žaidė kur kas pranašiau ir sugebėjo įtvirtinti savo pergalę. Šeimininkai kurį laiką nepasinaudojo susikurtomis situacijomis, tačiau 63 min. A. Živanovičius pasiekė savo, kai tiksliai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą.

Atsipalaidavę marijampoliečiai ir toliau nuožmiai atakavo, o „Palangai“ teko gintis didelėmis pajėgomis. Sykį Semiras Kerla pataikė į virpstą, o dar poroje epizodų komandą gelbėjo M. Čoričius.

Tačiau 88-ąją minutę gana solidžias rungtynes sužaidęs kroatas buvo bejėgis, kai antrą savo įvartį 11 metrų baudiniu pelnė T. Rickettsas.

Tai buvo penktasis kanadiečio įvartis šiame A lygos sezone.

Ši pergalė leido „Sūduvai“ (12 taškų) sugrįžti į trečiąją turnyro lentelės vietą ir beveik pasivyti du lyderius – Kauno „Stumbrą“ bei Vilniaus „Žalgirį“ (po 13 taškų).