„Sūduva“ sieks trečią kartą įveikti „Šiaulius“

„Sūduva“ sieks trečią kartą įveikti „Šiaulius“

logo (1)

 

Marijampolės „Sūduvos“ trečiadienį laukia dar vienos „Smscredit.lt A lygos“ rungtynės. Tai bus jau penktasis Marijampolės ekipos mačas per 17 dienų. Šį kartą „sūduviečių“ laukia išvyka į Šiaulius ir akistata su čempionato autsaideriais „Šiauliais“.

 

Praėjusiame lygos ture ir „Sūduva, ir „Šiauliai“ iškovojo pergales. Marijampoliečiai namuose sunkiai įveikė „Klaipėdos granito“ pasipriešinimą, o pergalę nulėmė vienintelis Admiro Kecapo įvartis. Tuo tarpu „Šiauliai“ svečiuose susitiko su Pakruojo „Kruoja“ ir įspūdingai išsigelbėjo. Jau 15 rungtynių minutę po Vadimo Barbos ir Ričardo Beniušio įvarčių „Kruoja“ pirmavo 2:0, tačiau tris taškus iškovojo „Šiauliai“. Saulės miesto futbolininkai pelnė tris įvarčius – pirmame kėlinyje pasižymėjo Tomas Rapalavičius ir Ramūnas Radavičius, o antrajame pergalingą įvartį pelnė Edvinas Jasaitis.

 

Šio sezono „Sūduvos“ ir „Šiaulių“ akistatose intrigos nebūna itin daug. Pirmame „Smscredit.lt A lygos“ rate Marijampolės ekipa išvykoje 3:0 įveikė aikštės šeimininkus. „Sūduviečiams“ pergalę atnešė Karolio Chveduko, Povilo Kiselevskio ir Tomo Radzinevičiaus įvarčiai. Antrojo rato rungtynės įsiminė Marijampolės futbolo gerbėjams dėl įvarčių gausos. Hetriką tuomet pelnė Tomas Radzinevičius, po įvartį pridėjo Marko Živkovičius, Karolis Chvedukas ir Edvardas Tamulevičius. Vieno iš įvarčių autorius Edvardas Tamulevičius vasarą iš „Sūduvos“ persikėlė į „Šiaulius“ ir trečiadienį stos į kovą prieš savo buvusią komandą.

 

Trečiadienį laukia 35-oji „Sūduvos“ ir „Šiaulių“ dvikova per šių klubų istoriją. Iki šiol Marijampolės ekipa rungtyniaudama su „Šiauliais“ šventė 19 pergalių, patyrė 5 pralaimėjimus ir 11 tarpusavio susitikimų baigėsi lygiosiomis.

 

Praėjusiame ture, rungtynėse su „Kruoja“, „Šiaulių“ saugas Donatas Petrauskas buvo nubaustas geltona kortele, kuri buvo jau šeštoji šiame čempionate. Būtent dėl šios priežasties šiaulietis bus priverstas praleisti trečiadienio dvikovą dėl diskvalifikacijos.

 

XXIV turo „Smscredit.lt A lygos“ rungtynės tarp „Šiaulių“ ir Marijampolės „Sūduvos“ vyks rugpjūčio 19 dieną, Šiaulių savivaldybės stadione. Susitikimo pradžia 18 valandą.

 

Rungtynes kaip jau įprasta transliuos internetiniai portalai futbolo.tv, delfi.tv, alyga.lt. Marijampoliečius šias rungtynes kviečiame stebėti „Pizza Jazz“ restorane, kuriame visą sezoną tiesiogiai transliuojamos visos „Sūduvos“ rungtynės išvykose.