„Sūduva“ sieks atsirevanšuoti turnyrinės lentelės kaimynams

„Sūduva“ sieks atsirevanšuoti turnyrinės lentelės kaimynams

150px-FKspyris

 

Patikimą žaidimą gynyboje demonstruojanti Marijampolės „Sūduva“ praėjusiame „Smscredit.lt A lygos“ ture įveikė „Šiaulius“ ir iškovojo trečiąją pergalę iš eilės. Marijampoliečiai per pastarąsias šešerias rungtynes į savo vartus praleido vos du įvarčius. Artėjantį sekmadienį „Sūduvos“ gynybinius bastionus įveikti mėgins marijampoliečių lentelės kaimynai – Kauno „Spyrio“ futbolininkai.

 

Praėjusiame lygos ture „Sūduva“ išvykoje palaužė „Šiaulių“ pasipriešinimą ir iškovojo tris taškus. Marijampoliečiai nuo pat rungtynių pradžios didelėmis pajėgomis užgulė Saulės miesto ekipos vartus, tačiau nepaisant neblogų progų, „Sūduvai“ pirmame rungtynių kėlinyje pasižymėti nepavyko. Spaudimą nuo marijampoliečių pečių „nuėmė“ individualų reidą į baudos aikštelę surengęs Admiras Kecapas. Saugas 72-ąją rungtynių minutę iš kairiojo atakos krašto įsiveržė į baudos aikštelę ir stipriu šūviu pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kampą. Rungtynių pabaigoje Marijampolės ekipos pergalę įtvirtino po kampinio galva kamuolį į vartus pasiuntęs gynėjas Maximiliano Ugge.

 

„Spyris“ praėjusiame „Smscredit.lt A lygos“ ture susitiko su dabar jau iš čempionato pasitraukusia Pakruojo „Kruojos“ ekipa. Pakruojiečių puolėjas Ričardas Beniušis 37-ąją minutę pelnė įvartį ir išvedė savo komandą į priekį. Po praleisto įvarčio kauniečiai atgijo ir rengė vis pavojingesnes progas prie „Kruojos“ vartų. Pakruojiečiams atlaikyti aikštės šeimininkų spaudimą tapo dar sunkiau 62-ąją minutę, kuomet antrąją geltoną kortelę „užsidirbo“ ir iš aikštės išvytas buvo „Kruojos“ gynėjas Arnas Mikaitis. Vis dėlto „Spyriui“ pavyko išsigelbėti – 89 minutę Paulius Daukša stipriu tolimu smūgiu išlygino rezultatą. Laikinojoje sostinėje susitikę komandos pasidalino po tašką.

 

Šiame sezone „Spyrio“ ir „Sūduvos“ rungtynėse netrūksta intrigos – du kart čempionate susitikę komandos pasidalino po pergalę. Pirmame rate, rungtynėse Marijampolėje, „Spyrio“ futbolininkai pirmavo po Mariaus Miškinio įvarčio, tačiau į tikslų kauniečio smūgį „Sūduva“ atsakė penkiais tiksliais šūviais ir iškovojo įtikinamą pergalę.

 

Antrame ekipų tarpusavio susitikime „Sūduva“ nuo pat pirmų minučių užspaudė varžovus jų aikštės pusėje ir sukūrė keletą labai pavojingų progų, tačiau progos liko neišnaudotos ir „Spyris“ su spaudimu susitvarkė. Tuomet antrojo kėlinio viduryje savo meistriškumą pademonstravo patyręs kauniečių puolėjas Andrius Velička. 36-erių metų amžiaus futbolininkas per septynias minutes pelnė du įvarčius, kurie atnešė komandai pergalę. Nors 78-ąją minutę Edvardas Tamulevičius sušvelnino rezultatą, tačiau iškovoti taškų tose rungtynėse Marijampolės ekipai nepavyko.

 

Tris pergales iš eilės iškovojusi „Sūduva“ žengia ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje ir nuo laipteliu aukščiau  esančio „Atlanto“ atsilieka penkiais taškais. Penktoje vietoje esantys „Spyrio“ futbolininkai  yra surinkę 36 taškus ir keturiais atsilieka nuo marijampoliečių, tačiau Kauno ekipa yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis daugiau.

 

XXV „Smscredit.lt A lygos“ turo rungtynės tarp Kauno „Spyrio“ ir Marijampolės „Sūduvos“ vyks rugpjūčio 30 dieną, 19 valandų 30 minučių, S. Dariaus ir S. Girėno stadione.

 

Kaip jau įprasta sekmadienio rungtynes transliuos internetiniai portalai futbolo.tv, alyga.lt ir delfi.tv. Marijampoliečius kviečiame tiesioginę rungtynių transliaciją stebėti kartu su kitais sirgaliais „Pizza Jazz“ restorane.