„Sūduva” namuose įveikė „Šiaulius”

Marijampolės „Arvi” futbolo arena

Rungtynių teisėjas – Nerijus Dunauskas

Marijampolės „Sūduva” – Šiaulių „Šiauliai”

46′ [ 1 – 0 ] Mohamed Kdouh

62′ [ 2 – 0 ] Nerijus Valskis ( 11m. )

90′ [ 3 – 0 ] Nerijus Valskis

„Sūduva”: P.Davidovs, D.Isoda, N.Radžius, V.Bagdanavičius, T.Snapkauskas ( 63′ M.Šoblinskas ), P.Leimonas, P.Bašičius, P.Kiselevskis, V.Baranovskij, N.Valskis, M.Kdouh ( 72′ A.Breivė ).

„Šiauliai”: E.Jonaitis, M.Fridrikas, R.Gedminas, T.Rapalavičius ( 74′ A.Kazakevičius ), V.Gašpuitis, K.Gusočenko, D.Medžiaušis, R.Leščius ( 85′ K.Kaušas ), T.Eliošius, A.Vaskela, T.Birškys.

„Sūduvos” komandos žaidėjų 18 – uke, kurie buvo registruoti rungtynėms įvyko keletas įdomių pasikeitimų. Ant atsarginių suolelio vėl sugrįžo po traumos pasveikę Džiugas Bartkus bei Marius Šoblinskas. Tuo tarpu startinėje sudėtyje mačą pradėjo komandos naujokas Tomas Snapkauskas.

Kiek mieguistai rungtynes pradėjusi „Sūduva” pirmojo kėlinio eigoje įsibėgėjo ir sukūrė keletą pavojingų epizodų prie varžovų vartų. Išskirti galima Mohamedo Kdouh bei Nerijaus Valskio smūgius iš eigos, kurie skriejo virš vartų.

Vis dėlto pirmojo kėlinio metu marijampoliečiams nepavyko pralaužti varžovų gynybos ir ilsėtis komandos išėjo įvarčių nepelnę.

Antrasis rungtynių kėlinys, panašiai kaip ir dvikovoje su „Banga”, „Sūduvai” prasidėjo sėkmingai. Petaras Bašičius pakėlė kamuolį iš aikštės krašto, o jo perdavimą smūgiu galva „uždaryti” sugebėjo Mohamedas Kdouh.

49 mačo minutę antrąjį „Sūduvos” įvartį pelnyti galėjo Povilas Kiselevskis. Jis sulaukė gero Nerijaus Valskio perdavimo iš krašto, tačiau jaunojo „Sūduvos” saugo smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti apie pusvalandį, Povilas Leimonas perdavė kamuolį Nerijui Valskiui, kurį baudos aikštelėje pargriovė svečių gynėjas. Rungtynių teisėjas Nerijus Dunauskas nedvejodamas skyrė 11 metrų baudinį. Rezultatyviausias Marijampolės ekipos žaidėjas N.Valskis pats sėkmingai ir realizavo  savo susikurtą galimybę.

Po šio epizodo pirmą kartą  2013 – ųjų metų sezone „Sūduvos” gretose pasirodė traumą išsigydęs saugas Marius Šoblinskas.

Likusį rungtynių „Sūduva” visiškai kontroliavo žaidimą ir prie varžovų vartų kūrė vieną progą po kitos. Visą laiką aktyvus buvo N.Valskis, P.Bašičius. Progą įmušti turėjo ir po keitimo pasirodęs Armandas Breivė.

Nepaisant to, kad daug progų liko neišnaudota, „Sūduva” sugebėjo surengti dar vieną rezultatyvų išpuolį.  Povilas Leimonas atliko perdavimą baudos aikštelėje atsidengusiam N.Valskiui, kuris tiksliai smūgiavo į „Šiaulių” vartus, o Edgaras Jonaitis savo komandai padėjo nesugėbjo. 3-0.

Taigi „Sūduva” iškovojo pergalę paskutinėse rungtynėse prieš prasidedant UEFA Europos lygos varžyboms. Liepos 4 dieną 19 valandą 45 minutės Marijampolės „Arvi” futbolo arenoje galėsite išvysti Marijampolės „Sūduvos” ir FK „Turnovo” dvikovą. Kviečiame atvykti!

IMG_8753 (800x533) IMG_8745 (800x533) IMG_8743 (800x533) IMG_8734 (800x533)