„Sūduva“ priima Rygos „Metta“

„Sūduva“ priima Rygos „Metta“

Marijampolės „Sūduva“ vasario 17 d. 17 val. namie sužais priešpaskutiniąsias 2024 metų kontrolines rungtynes, o komandos varžove bus Rygos „Meta“.

„Vėl bus dvikova su Latvijos klubu, kuris tikrai yra ambicingas ir savo šalyje žinomas kaip atliekantis nuostabų darbą su jaunaisiais talentais. „Metta“ komandoje puikiai atsiskleidė ir lietuvis Kristupas Keršys, – apie laukiantį varžovą sakė „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas. – Žinoma, mes kreipsime dėmesį tik į mūsų žaidimo tobulinimą ir geresnio tarpusavio supratimo paieškas.  Šią savaitę vaikinai padarė labai didelį žingsnį komandos formavime, tuo labiausiai džiaugiuosi kaip treneris.“

Šią žiemą „Metta“ sužaidė jau 6 kontrolines rungtynes, daugiausia su Estijos komandomis. Tik vasario 8 d. buvo žaista su tautiečiais iš „Merupe“ ir laimėta 4:1 (1:1).

Per rungtynes su Estijos komandomis buvo iškovotos 2 pergalės, 2 mačai baigėsi lygiosiomis ir patirtas vienas pralaimėjimas. Sausio 20 d. „Metta“ įveikė „Kuressaare“ 3:1 (2:0), po savaitės Narvos „Trans“ – 3:0 (0:0), vasario 3 d. sužaista 0:0 su „Parnu“, vasario 11 d. – 3:3 (1:1) su „Tammeka“, o vasario 14-ąją pralaimėta „Paide“ 2:6 (2:3).