„Sūduva“ pratęsė pergalių A lygoje seriją iki aštuonių

„Sūduva“ pratęsė pergalių A lygoje seriją iki aštuonių

Marijampolės „Sūduva“ per A lygos XIII turo rungtynes išvykoje 2:0 (0:0) palaužė „Palangą“ ir turnyro lentelėje išsaugojo 5 taškų pranašumą prieš artimiausius persekiotojus.

Pirmajame kėlinyje šeimininkų vartams pavojingais smūgiais grasino Paulius Golubickas, Mihretas Topčagičius ir Andro Švrljuga, tačiau įveikti palangiškių vartininko nepavyko.

Ledai buvo pralaužti 51 min., kai E. Jankausko po reido kairiuoju atakos kraštu atliktą perdavimą vienu lietimu „uždarė“ M. Topčagičius. Austrui tai buvo ketvirtas pelnytas įvartis per pastarąsias 5 rungtynes.

Antrajam kėliniui įpusėjus Palangos komanda kuriam laikui perėmė iniciatyvą ir vienos atakos metu Thomasis Phibelis tolimu smūgiu pataikė į „Sūduvos“ vartų skersinį.

Intrigą rungtynėse „Sūduva“ sunaikino 83 min., kai Semiras Kerla perėmė kamuolį prie savo baudos aikštelės ir pradėjo greitą ataką, pasibaigusią Roberto Vėževičiaus smūgiu į tuščius vartus.

Po 13 turų marijampoliečiai A lygoje turi 33 taškus ir toliau 5 taškais lenkia antrąją vietą užimantį Vilniaus „Žalgirį“.

Dabar Lietuvos čempionate skelbiama rinktinių pertrauka, o „Sūduva“ kitas rungtynes žais birželio 15 dieną 19 val. namie su „Panevėžiu“.