„Sūduva” pralaimėjo „Alashkert” klubui

FinalScore

Marijampolės „Sūduvos” futbolo klubas pralaimėjo pasiruošimo rungtynes Turkijoje, Jerevano „Alashkert” (Armėnija) klubui.

„Sūduvos” sudėtis:

Kardum, Slavickas, Isoda, Jankauskas, Švrljuga, Janušauskas, Jamak, Pavlovič (60′ Šoblinskas), Veliulis, Kecap, Radzinevičius (55′ Laukžemis).

„Sūduvos” gretose įvarčius mušė:

P.Pavlovič 18′

Rungtynių eiga:

8 minutę Veliulis iš geros pozicijos smūgiavo, bet vartininkas atrėmė smūgį.

12 minutę varžovai smūgiavo iš toli ir rikošetu pataikė į virpstą.

18 minutę Pavlovičius muša techniškai gražų įvartį iš baudos aikštelės. „Sūduva” pirmauja 1:0.

44 minutę armėnai perima kamuolį aikštės viduryje, greita ataka ir vienas prieš išbėgęs varžovas lyginą rezultatą 1:1

Pirmoje rungtynių pusėje vyravo greitas ir atviras futbolas.

62 minutę armėnai turėjo dvi geras progas, bet Kardum gelbsti „Sūduvos” vartus.

64 minutę Jankauskas po Veliulio perdavimo muša į vartų plotą, bet vartininkas atlaiko.

66 minutę „Sūduvos” gynėjų klaidą bando taisyti Kardumas, bet prasižengia prieš varžovą. 11 metrų baudinį realizuoja varžovai. Rezultatas 1:2.

DSC_5090

„Sūduvos” puolėjo T.Radzinevičiaus komentaras po rungtynių su Armėnijos klubu.

„Armėnijos komanda – stiprus varžovas. Ši komanda puikiai valdė kamuolį, žaidimas buvo grindžiamas trumpais, techniškais perdavimais. Žaidėjai pasižymėjo ištvermia.”

„Turėjome neblogus šansus laimėti, bet nesugebėjome įmušti. Rungtynių antroje pusėje teisėjas skyrė 11 metrų baudinį, kuris ir nulėmė rungtynių rezultatą.”

„Pasiruošimas sezonui vyksta pagal planą. Visi žaidėjai sveiki, treniruočių sąlygos taip pat puikios, stengiamės išnaudoti žolę,

nes Lietuvoje dar negalėsime treniruotis ant žolės.”